SIEĆ MIĘDZYNARODOWYCH RZECZOZNAWCÓW SAMOCHODOWYCH

Blog

Rzeczoznawcy i prawnicy pomogą! Wycena i likwidacja szkód- Niemcy, Austria, Szwajcaria, Polska, UE! SPECJALIZUJEMY SIĘ W OCENIE USZKODZEŃ POJAZDÓW POWYPADKOWYCH. Wykonujemy kalkulacje kosztów naprawy w 21 językach, w tym niemieckim, angielskim, holenderskim, polskim, hiszpańskim, włoskim, francuskim, węgierskim, norweskim, słowackim, rosyjskim, rumuńskim itp. Nasze usługi oferujemy na terenie  Niemiec, Polski, Austrii, Szwajcarii, Holandii, Włoch i Czech.Oferujemy Państwu nasze usługi eksperckie od raportów szkód OC, przez kompleksowe raporty szkód po rekonstrukcję wypadków.

Wycena rynkowa samochodu sprzed wypadku w Niemczech

Wycena rynkowa pojazdu po wypadku  samochdowym w Niemczech może stać się problematyczną sprawą dla właściciela samochodu na polskich numerach rejestracyjnych, który uległ wypadkowi lub kolizji samochodowej na terenie Niemiec. Niestety bardzo często się zdarza, że wykonana przez niemieckiego ubezpieczyciela z OC wycena rynkowa samochodu może, ze stratą dla poszkodowanego właściciela, zostać znacznie zaniżona. Nie będzie to najczęściej wynikało z niedokładności i braku wiedzy ubezpieczycila sprawcy. Zaniżona wycena rynkowa samochodu będzie spowodowana nieznajomością z jego strony polskich realiów i rynku samochodowego. Nie jest to nic dziwnego, ponieważ pracujący na terenie Niemiec niemieccy eksperci i towarzystwa uhezpieczen znają głównie tylko rynek niemiecki. Należy na to zwrócić szczególną uwagę, aby dużo nie stracić, bo taka niewłaściwie wykonana wycena rynkowa samochodu może zostać znacznie zaniżona, nawet w granicach 20-30% (najczęściej dotyczy to samochodów starszych, luksusowych, specjalistycznych i ciezarowych i o duzych pojemnosci silnika). Niewłaściwe wykonana i zaniżona wycena rynkowa samochodu będzie  więc olbrzymią stratą dla poszkodowanych w wypadku w Niemczech właścicieli .

DAT WYCENA WARTOSCI NIEMIECKIE NR REJESTRACYJNE

Aby ustrzec się przed otrzymaniem zaniżonej wyceny rynkowej samochodu należy rozważyć, czy nie lepiej jest zlecić wykonanie wyceny rynkowej samochodu rzeczoznawcy samochodowemu stowarzyszenia MOTOEXPERT. Są oni niewątpliwie godni polecenia i powinni zostać przy podejmowaniu tej decyzji wzięci pod uwagę. Atutami rzeczoznawców samochodowych  MOTOEXPERT są przede wszystkim fachowość, wysokie kompetencje, duże doświadczenie, a przede wszystkim, mimo że działają na terenie Niemiec, doskonała znajomość polskiego rynku samochodowego i polskich realiów. Zlecając wykonanie wyceny rynkowej samochodu pracownikom sieci MOTOEXPERT można mieć pewność, że zostanie ona wykonana w języku polskim, adekwatnie do zaistniałej sytuacji i będzie się opierać nie na realiach niemieckiego rynku samochodowego, który jak wiadomo znacznie różni się od polskiego, ale właśnie na polskich realiach i będzie uwzglednial ceny z rejonu zamieszkania poszkodowanego właściciela uszkodzonego samochodu.

Aby poprawnie dokonac wycenie wartości rynkowej uszkodzonego samochodu, należy zlecić jej wykonie rzeczoznawca  sieci i stowarzyszenia  MOTOEXPERT.     

Wpisy

Leasing

Korzystanie z samochodu osobowego w

Transport

Po wypadku samochodowym, który miał

Leasing

Posiadając predyspozycje do tego, żeby

Leasing

Małe i średnie firmy coraz

MOTOEXPERT

MOTOEXPERT – Rzeczoznawcy Samochodowi w

MAPA STRON