SIEĆ MIĘDZYNARODOWYCH RZECZOZNAWCÓW SAMOCHODOWYCH

Blog

Rzeczoznawcy i prawnicy pomogą! Wycena i likwidacja szkód- Niemcy, Austria, Szwajcaria, Polska, UE! SPECJALIZUJEMY SIĘ W OCENIE USZKODZEŃ POJAZDÓW POWYPADKOWYCH. Wykonujemy kalkulacje kosztów naprawy w 21 językach, w tym niemieckim, angielskim, holenderskim, polskim, hiszpańskim, włoskim, francuskim, węgierskim, norweskim, słowackim, rosyjskim, rumuńskim itp. Nasze usługi oferujemy na terenie  Niemiec, Polski, Austrii, Szwajcarii, Holandii, Włoch i Czech.Oferujemy Państwu nasze usługi eksperckie od raportów szkód OC, przez kompleksowe raporty szkód po rekonstrukcję wypadków.

Kosztorysy napraw w Niemczech po wypadku lub kolizji samochodowej

Niemiecki kosztorysy napraw (Gutachten) po wypadku lub kolizji samochodowej !

Kosztorys napraw uszkodzonego samochodu po wypadku komunikacyjnym w Niemczech jest prawnie mozliwy.

Kosztorys napraw uszkodzonego samochodu MOTOEXPERT jest dokumentem, który określa sposób naprawy uszkodzonego samochodu, uwzględnia również wszystkie nowe i orginalne części producenta marki uszkodzonego pojazdu.

Kosztorys naprawy w Niemczech  przewiduje które należy wymienić na nowe oraz te które nadają się do naprawy. Kosztorys naprawy wraz z Opinia techniczna czyli Gutachten z MOTOEXPERT w Niemczech jest również podstawą do wypłaty odszkodowania za powstałe w wyniku wypadku lub kolizji drogowej szkody.

Polak ulegający wypadkom komunikacyjnym na terenie Niemiec zleca wykonanie kosztorysu naprawy, po przetransportowaniu uszkodzonego samochodu do Polski, polskiemu ekspertowi. NIE POLECAMY -bo nie nadaje sie do likiwdacji szkody w Nimeczech.

Niewielu np. Polaków zdaje sobie sprawę, że możliwe jest zlecenie wykonania kosztorysu naprawy niemieckiemu rzeczoznawcy samochodowemu MOTOEXPERT jeszcze na terenie Niemiec.  Bezpośrednio po wypadku,  bez konieczności kosztownego i czasochłonnego transportowania uszkodzonego samochodu do Polski.

Zlecenie wykonania kosztorysu naprawy niemieckiemu ekspertowi jest niezmiernie korzystne dla Polków ponieważ uwzględnia on NIEMIECKIE PRAWO.   W tym niemieckie stawki roboczogodzinowe, które zasadniczo są o wiele wyższe niż polskie stawki roboczogodzinowe.  Co z tym idzie wypłacone odszkodowanie za szkody komunikacyjne jest wyższe niż to które zostałyby wypłacone w Polsce.

Kosztorys naprawy wraz z Opinia techniczna czyli Gutachten w Niemczech wykonane przez rzeczoznawców samochodowych sieci MOTOEXPERT.

Kosztorys naprawy wraz z Opinia techniczna czyli Gutachten w Niemczech wykonane przez rzeczoznawców samochodowych MOTOEXPERT są czasami jedynymi kosztorysami wykonanymi po wypadku lub kolizji drogowej na terenie Niemiec.  Opinia techniczna staje się podstawą wypłaty PELNEGO  odszkodowania.

Kosztorys naprawy wraz z Opinia techniczna czyli Gutachten w Niemczech wykonane przez rzeczoznawców samochodowych sieci MOTOEXPERT zawierają nie tylko wysokie stawki niemieckie ale wskazania dotyczące napraw. Jasno wskazane są również części, które można naprawić oraz te które należy wymienić na nowe ponadto określa wszystkie niezbędne prace naprawcze zgodnie z ukierunkowaniami producenta samochodu.

Jeżeli zlecimy wykonanie kosztorysu napraw rzeczoznawcy samochodowemu sieci MOTOEXPERT będziemy mieć gwarancję, że zostanie wykonany wg niemieckego prawa po Niemiecku i stawek roboczo godzinnych, będzie zawierał wszystkie kompletne informacje o uszkodzeniach i uszkodzonych części:

Dzięki temu możemy mieć pewność, że wypłacone na podstawie kosztorys naprawy wraz z Opinia techniczna czyli Gutachten w Niemczech, odszkodowanie będzie prawnie poprawne.

Wpisy

Leasing

Korzystanie z samochodu osobowego w

Transport

Po wypadku samochodowym, który miał

Leasing

Posiadając predyspozycje do tego, żeby

Leasing

Małe i średnie firmy coraz

MOTOEXPERT

MOTOEXPERT – Rzeczoznawcy Samochodowi w

MAPA STRON