SIEĆ MIĘDZYNARODOWYCH RZECZOZNAWCÓW SAMOCHODOWYCH

Blog

Rzeczoznawcy i prawnicy pomogą! Wycena i likwidacja szkód- Niemcy, Austria, Szwajcaria, Polska, UE! SPECJALIZUJEMY SIĘ W OCENIE USZKODZEŃ POJAZDÓW POWYPADKOWYCH. Wykonujemy kalkulacje kosztów naprawy w 21 językach, w tym niemieckim, angielskim, holenderskim, polskim, hiszpańskim, włoskim, francuskim, węgierskim, norweskim, słowackim, rosyjskim, rumuńskim itp. Nasze usługi oferujemy na terenie  Niemiec, Polski, Austrii, Szwajcarii, Holandii, Włoch i Czech.Oferujemy Państwu nasze usługi eksperckie od raportów szkód OC, przez kompleksowe raporty szkód po rekonstrukcję wypadków.

Wypadek samochodowy – Austria


Rzeczoznawca Samochodowy w Austrii np. w Wiedeń, Wien,Graz ,Linz ,Salzburg ,Innsbruck ,Tyrol ,Klagenfurt am Wörthersee ,Villach ,Wels ,Sankt Pölten. – Wyceny szkod powypadkowych.

RZECZOZNAWCA SAMOCHODOWY  WIEN Wieden

RZECZOZNAWCA SAMOCHODOWY GRAZ

RZECZOZNAWCA SAMOCHODOWY SALZBURG

RZECZOZNAWCA SAMOCHODOWY INNSBRUCK

RZECZOZNAWCA SAMOCHODOWY LINZ

RZECZOZNAWCA SAMOCHODOWY KLAGENFURT

RZECZOZNAWCA SAMOCHODOWY VILLACH

RZECZOZNAWCA SAMOCHODOWY WEIS

RZECZOZNAWCA SAMOCHODOWY ST.PÖLTEN

Po wypadku samochodowym w Austrii, stowarzyszenie rzeczoznawcow samochodowych  MOTOEXPERT oferuje niezależne opiniowanie szkód komunikacyjnych powstałych na terenie Austrii dla kierowców, którzy poruszając się na znakach rejestracyjnych dowolnego kraju Unii Europejskiej np. Polski , Niemiec, ulegli szkodzie po wypadku lub kolizji drogowej  w Austrii. Niezawiniona szkoda komunikacyjna powstała w Austrii daje bowiem możliwość, każdemu poszkodowanemu właścicielowi pojazdu, dochodzenia należnego odszkodowania powypadkowego.  Zasadą jest, iż w niezawinionych szkodach drogowych powstałych wskutek kolizji lub wypadku samochodowego w Austrii, odszkodowanie winno zostać wypłacone z polisy OC sprawcy zdarzenia.

– Wyceny szkod po kolizji i wypadku samochodowym
– wyceny wartosci pojazdu
– ekspertyzy w ruchu drogowym
– likwidacja szkod miedzynarodowych
– porady techniczno-prawnne

By zasięgnąć bliższych informacji na temat wypadków samochodowych w Austrii np. w Wiedeń,Graz ,Linz ,Salzburg ,Innsbruck ,Tyrol ,Klagenfurt am Wörthersee ,Villach ,Wels  sposobów likwidacji szkód komunikacyjnych, do jakich doszło za w Austrii, zapraszamy do kontaktu z siecią MOTOEXPERT.

 Rzeczoznawcy służa Państwu bezpłatną i niezobowiązującą wstępną poradą techniczno-prawną.

Ponadto kontaktując się z siecią MOTOEXPERT po wypadku drogowym w Austrii np. w Wiedeń,Graz ,Linz ,Salzburg ,Innsbruck ,Tyrol ,Klagenfurt am Wörthersee ,Villach ,Wels ,Sankt Pölten możliwe jest również skorzystanie z pomocy prawnej, jaką oferują partnerscy adwokaci z Austrii . Zapraszamy!

Wpisy

Leasing

Korzystanie z samochodu osobowego w

Transport

Po wypadku samochodowym, który miał

Leasing

Posiadając predyspozycje do tego, żeby

Leasing

Małe i średnie firmy coraz

MOTOEXPERT

MOTOEXPERT – Rzeczoznawcy Samochodowi w

MAPA STRON