SIEĆ MIĘDZYNARODOWYCH RZECZOZNAWCÓW SAMOCHODOWYCH

Rzeczoznawcy samochodowi MOTOEXPERT 

Wycena szkód po kolizji, wypadku samochodowym w Niemczech.

Szybka i sprawna likwidacja szkód w Niemczech.

Wykonywane przez naszych niemieckich rzeczoznawców samochodowych powypadkowe opinie techniczne są akceptowane przez niemieckie towarzystwa ubezpieczeniowe i z reguły stają się podstawą wypłaty pełnego odszkodowania należnego osobie poszkodowanej w wypadku drogowym w Niemczech.

Korzystając z usług i wiedzy rzeczoznawców samochodowych sieci MOTOEXPERT możliwe jest uzyskanie pełnego i prawidlowo wyliczonego odszkodowania po wypadku drogowym w Niemczech. Usługi naszych niezależych rzeczoznawców techniki samochodowej wykonywane są obiektywnie i zgodnie z normami / zapisami niemieckiego prawa. Dlatego też mogą one pomóc Państwu w dochodzeniu odszkodowań powypadkowych od niemieckich towarzystw ubezpieczeniowych.

Doświadczenie i wiedza partnerskich rzeczoznawców samochodowych MOTOEXPERT w Polsce i w Niemczech może być gwarancja Panstwa sukcesu!

Jeśli przydarzył sie Państwu niezawiniony wypadek drogowy w Niemczech polecamy skorzystać z wiedzy, fachowej pomocy i profesjonalnych usług niezależnego, niemieckiego rzeczoznawcy samochodowego, do wyboru którego po szkodzie w Niemczech mają Państwo pełne prawo. Udział niemieckich rzeczoznawców samochodowych MOTOEXPERT w sprawach o wypłatę odszkodowania czy też w procedurze likwidacji szkody może pomóc Państwu uniknąć rozczarowania po wypłacie zbyt niskiego zadośćuczynienia.

Wykonywane przez naszych partnerskich rzeczoznawców samochodowych niemieckie opinie techniczne i kalkulacje szkód komunikacyjnych z pewnością mogą przyczynić się do wypłaty korzystniejszego i wyższego odszkodowania, aniżeli miałoby to miejsce w przypadku powierzenia wykonania opinii technicznej ekspertowi z towarzystwa ubezpieczeniowego sprawcy zdarzenia.

Rzeczoznawcy samochodowi MOTOEXPERT, działający na terenie Niemiec i Polski, od lat zajmują się pomocą osobom poszkodowanym wskutek wypadków samochodowych w Niemczech, oferując szereg usług związanych ze szkodami komunikacyjnymi. Wyceny wartości samochodów uszkodzonych, powypadkowe opinie techniczne, kalkulacje kosztów naprawy pojazdów powypadkowych czy weryfikacje wykonanych już ekspertyz i opinii technicznych to tylko część działalności, jaką prowadzi sieć MOTOEXPERT z Norymbergii.

Dlaczego M O T O E X P E R T ?

Wypadki drogowe w Niemczech często wymagają szybkiego działania i podejmowania zdecydowanych kroków. Aby po takim zdarzeniu drogowym możliwa była wypłata pełnego, prawidłowo naliczonego odszkodowania warto jest skorzystać z oferty niezależnych rzeczoznawców samochodowych sieci MOTOEXPERT, którzy od wielu lat specjalizują się w dziedzinie opiniowania szkód drogowych powstałych na terenie Niemiec, Austrii, Szwajcarii i w Polsce.

Doświadczenie i wiedza polskich oraz niemieckich rzeczoznawców techniki samochodowej MOTOEXPERT może być powodem Twojego sukcesu! Jeśli powierzysz sporządzenie opinii technicznej po wypadku w Niemczech niezależnemu rzeczoznawcy z sieci MOTOEXPERT , możesz oczekiwać profesjonalnego zakończenia sprawy i wypłaty lukratywnego odszkodowania. Niemiecka opinia techniczna wykonana przez eksperta techniki samochodowej z MOTOEXPERT bedzie bowiem obiektywną i niezależną oceną powypadkowych strat i uszkodzeń oraz podstawą wypłaty przez niemieckie / austriackie / szwajcarskie towarzystwo ubezpieczeniowe pełnego odszkodowania.

Ogledziny pojazdu mozemy wykonac w Niemczech lub w Polsce.

Rzeczoznawcy samochodowi MOTOEXPERT – Nie zwlekaj!  Zapytaj Eksperta !

Wpisy

Leasing

Korzystanie z samochodu osobowego w

Transport

Po wypadku samochodowym, który miał

Leasing

Posiadając predyspozycje do tego, żeby

Leasing

Małe i średnie firmy coraz

MOTOEXPERT

MOTOEXPERT – Rzeczoznawcy Samochodowi w

Rzeczoznawcy i prawnicy pomogą! Wycena i likwidacja szkód- Niemcy, Austria, Szwajcaria, Polska, UE!

MAPA STRON