WYPADEK SAMOCHODOWY NA SŁOWACJI 

Wycena wartości szkody komunikacyjnej po wypadku na Słowacji:

Likwidacja szkody w Słowacji – szybko i sprawnie bezposrednio w Słowacji z odpowiedzialnym towarzystwem ubezpieczen pojazdu sprawcy – co polecamy.

 

Kierowcy, którzy coraz chętniej i częściej podróżują na Słowację pojazdami na niemieckich/polskich/austriackich/szwajcarskich znakach rejestracyjnych nierzadko stają się uczestnikami wypadków komunikacyjnych na terenie Słowacji. Wypadek samochodowy na Słowacji często przydarza się kierowcom bez jakiejkolwiek ich winy i jest powodowany przez kierowcę pojazdu na słowackich rejestracjach. Jeśli nie z własnej winy kierowca pojazdu staje się uczestnikiem wypadku samochodowego na Słowacji i w jego wyniku powstaje szkoda komunikacyjna w pojeździe, wówczas warto pamiętać, że za powstałe szkody materialne należy nam się stosowne odszkodowanie. Jeżeli wypadek drogowy na Słowacji spowodował słowacki kierowca, osoba poszkodowana może liczyć na odszkodowanie powypadkowe wypłacone z OC sprawcy zdarzenia.

Poszkodowany właściciel pojazdu musi jednak wziąć po uwagę, że aby otrzymać odszkodowanie za wypadek samochodowy na Słowacji konieczne jest zgłoszenie szkody i przeprowadzenie procedury likwidacyjnej.  Nawet w sytuacji, gdy wypadek samochodowy zdarzył się na Słowacji, poszkodowany kierowca ma możliwość dokonania likwidacji szkody w kraju, gdzie został zarejestrowany jego pojazd – za pośrednictwem tzw. reprezentanta do spraw roszczeń -( nie polecamy- likwidacja trwa czesto ponad 3 misiace) lub szybko i sprawnie bezposrednio w Słowacji z odpowiedzialnym towarzystwem ubezpieczen pojazdu sprawcy – co polecamy.

Dodatkowo po wypadku drogowym na terenie Słowacji poszkodowany może wycenić szkodę u niezależnego rzeczoznawcy samochodowego z MOTOEXPERT. W tej sytuacji warto skorzystać z usług sieci rzeczoznawcw MOTOEXPERT,  która za pośrednictem rzeczoznawców samochodowych będących jej partnerami, świadczy usługi w zakresie niezależnego opiniowania i wyceny szkód będących skutkiem wypadku samochodowego na Słowacji. – w wybranych sprawach ( szkody powyzej 10.000.Euro)

Decydując się na skorzystanie z usług rzeczoznawczych sieci MOTOEXPERT możliwe jest wykonanie precyzyjnej kalkulacji i wyceny szkody komunikacyjnej, jaką spowodował wypadek samochodowy na Słowacji, tj. wycena może odbyć się w kraju stałego zamieszkania osoby poszkodowanej. Sieć MOTOEXPERT dokonuje wówczas wyceny szkód za pośrednictwem regionalnych rzeczoznawców samochodowych, którzy jako partnerzy sieci wykonują pełnoprawne i w pełni obiektywne kalkulacje szkód. W wybranych sprawach właściciele pojazdów, którym przydarzył się niezawiniony wypadek samochodowy na Słowacji, mogą również liczyć na dogodne rozliczenie kosztów rzeczoznawczych za wycenę szkód oraz skorzystać z pomocy prawnej adwokatów i radców prawnych, którzy współpracują z MOTOEXPERT.

Jeśli są Państwo zainteresowani bliższymi informacjami dotyczącymi wyceny szkód po wypadku drogowym na Słowacji przez niezależnego rzeczoznawcę samochodowego lub procedurą działania naszej sieci, zapraszamy do  kontaktu z MOTOEXPERT .

Sieć rzeczoznawców samochodowych i  stowarzyszenie MOTOEXPERT oferuje uslugi  – w wybranych sprawach ( szkody powyzej 10.000.Euro) – swoim klientom, którym zdarzył się niezawiniony wypadek samochodowy na Słowacji .

Chętnie udzielimy odpowiedzi na interesujące Państwa pytania i wskażemy odpowiedni w Państwa sprawie zakres pomocy technicznej, jaką jesteśmy w stanie zaoferować.  Miałeś wypadek samochodowy na Słowacji – zadzwoń!

 

Odszkodowanie po wypadku na Słowacji – Wypadek drogowy na Słowacji 

*Wyżej wymieniony tekst nie jest poradą prawną a jedynie odzwierciedla nasze praktyczne doświadczenie.  Aby upewnić się co do stanu prawnego każdorazowo niezbędna jest porada prawna, np. prawnika z listy prawników współpracującym z siecią MOTOEXPERT.