logo motoexpertDrogi Kliencie,

Rok 2020 to rok niezwykle ważny dla marki MOTOEXPERT. Mija bowiem 20 lat od momentujej zaistnienia na rynku. Jubileusz to czas wyjątkowy, doskonały do podsumowań, wspomnień, a także nowych początków. 

Od początku naszej działalności za najważniejszy cel postawiliśmy sobie w pełni profesjonalną i szybką realizację zleceń dotyczących kalkulacji szkód komunikacyjnych oraz ich opiniowania, powstałych w wypadkach lub kolizjach drogowych na terenie całej Europy.

Realizacja w/w celów zaowocowała zadowoleniem setek klientów, a zespół MOTOEXPERT w ciągu tych 20 lat został EKSPERTEM MOTORYZACYJNYM już nie tylko z nazwy.

Na przestrzeni ostatnich lat rozszerzyliśmy swoją działalność na 20 krajów europejskich, na chwilę obecną MOTOEXPERT przyjmuje zlecenia osób poszkodowanych w krajach: Polska, Niemcy, Austria, Szwajcaria, Holandia, Hiszpania, Włochy, Francja, Belgia, Chorwacja, Słowacja, Rosja, Czechy, Bułgaria.

Ponadto podjęliśmy współpracę z wieloma wykwalifikowanymi rzeczoznawcami regionalnymi z terenów w/w krajów, dzięki czemu zapewniamy szybką realizację zleceń!

Nie mniej jednak, pomimo wielu zadowolonych klientów, firma MOTOEXPERT nie chce spocząć na laurach. Naszym celem i życzeniem na najbliższe lata jest zostać najlepszą firmą w branży.

Jeżeli więc korzystałeś z naszych usług – wypełnij tę krótką ankietę, dzięki której będziemy mogli być jeszcze lepsi w tym, co robimy!

OCEŃ NASZE USŁUGI (KLIK)

Chcielibyśmy jeszcze raz podziękować wszystkim Klientom za zaufanie, którym nas obdarzyliście.

Pamiętaj! Jeżeli miałeś wypadek w Polsce, Niemczech, Austrii, Holandii lub innym kraju europejskim, skontaktuj się z nami. Pomożemy!

NASZA WIEDZA – TWÓJ SUKCES!

Zespół MOTOEXPERT