SIEĆ MIĘDZYNARODOWYCH RZECZOZNAWCÓW SAMOCHODOWYCH

Wypadki drogowe na terenie Niemiec, m.in. Austrii, Szwajcarii, Holandii, Francji, Danii, Czechach, Chorwacji, Wloszech i innach EU.)

MOTOEXPERT – Sieć miedzynarodowych rzeczoznawców samochodowych

Rzeczoznawcy samochodowi  stowarzyszenia miedzynarodowych rzeczoznawcow samochodowych  z Niemiec,Polski, Austrii, Szwajcarii, Holandii, Francji, Danii, Czechach, Chorwacji, Wloszech i innach EU.), tworzący sieć rzeczoznawców MOTOEXPERT, są doświadczonymi ekspertami, bieglymi sadowimi, rzeczoznawcami  w dziedzinie motoryzacji, techniki samochodowej i ruchu drogowego, którzy swoim Klientom służą nie tylko obszerną wiedzą techniczną, ale rownież pomocą techniczno–prawną w zakresie szkód powypadkowych.

MOTOEXPERT to kooperacyjna sieć rzeczoznawców techniki samochodowej z wieloletnim doświadczeniem, współpracująca wyłącznie z wykwalifikowanymi rzeczoznawcami na terenie Polski,Niemiec, Austrii, Szwajcarii, Holandii, Francji, Danii, Czechach, Chorwacji, Wloszech i innach EU.) Wyposażeni w najnowsze, specjalistyczne oprogramowanie komputerowe i fachową wiedze rzeczoznawcy samochodowi MOTOEXPERT, zapewniają swoim Klientom w pełni profesjonalną i szybką realizację zleceń dotyczacych kalkulacji szkód komunikacyjnych powstałych w wypadkach lub kolizjach drogowych na terenie Niemiec,Polski, Austrii, Szwajcarii, Holandii, Francji, Danii, Czechach, Chorwacji, Wloszech i innach EU.)

Eksperci i rzeczoznawcy MOTOEXPERT, posługujący się m.in. językiem polskim, przez 7 dni w tygodniu przyjmują zlecenia osób poszkodowanych i przesyłają je do jednego z wybranych rzeczoznawców samochodowych m.in. w Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Holandii, Francji, Danii, Czechach, Chorwacji, Wloszech i innach EU.

 Z tego też powodu po kolizji lub wypadku drogowym na terenie m.in. w Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Holandii, Francji, Danii, Czechach, Chorwacji, Wloszech i innach EU, Państwa uszkodzony samochód na polskich tablicach rejestracyjnych nie musi być transportowany do Polski w celu wykonania jego oględzin lub w celu sporządzenia polskiej opinii technicznej. Dzięki naszej firmie czynności te mogą być wykonane przez naszego niemieckiego, regionalnego rzeczoznawcę techniki samochodowej – bezpośrednio na terenie m.in. w Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Holandii, Francji, Danii, Czechach, Chorwacji, Wloszech i innach EU

 

Rzeczoznawcy samochodowi  stowarzyszenia i sieci MOTOEXPERT oferują między innymi :

– opiniowanie szkód powypadkowy m.in. w Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Holandii, Francji, Danii, Czechach, Chorwacji, Wloszech i innach EU.)

– sporządzanie niezależnych ocen i opinii technicznych

– wycenę wartości pojazdów (osobowe, ciężarowe, autobusy, busy, przyczepy, itp.)

– kalkulacje szkód po wypadkach i kolizjach drogowych  na terenie Niemiec i w Polsce

– kalkulacje kosztów naprawy uszkodzonych samochodów

– weryfikacje już wykonanych opinii technicznych i kosztorysów napraw

– ocenę stanu technicznego pojazdów (np. przed zakupem auta)

– pomoc techniczno-prawną

– inne (na życzenie Klienta)

 

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z USŁUG RZECZOZNAWCÓW MOTOEXPERT !

reprezentanta w Polsce – Zgłoszenie zagranicznej

Wpisy

Leasing

Korzystanie z samochodu osobowego w

Transport

Po wypadku samochodowym, który miał

Leasing

Posiadając predyspozycje do tego, żeby

Leasing

Małe i średnie firmy coraz

MOTOEXPERT

MOTOEXPERT – Rzeczoznawcy Samochodowi w

Rzeczoznawcy i prawnicy pomogą! Wycena i likwidacja szkód- Niemcy, Austria, Szwajcaria, Polska, UE!

MAPA STRON