SIEĆ MIĘDZYNARODOWYCH RZECZOZNAWCÓW SAMOCHODOWYCH

Blog

Rzeczoznawcy i prawnicy pomogą! Wycena i likwidacja szkód- Niemcy, Austria, Szwajcaria, Polska, UE! SPECJALIZUJEMY SIĘ W OCENIE USZKODZEŃ POJAZDÓW POWYPADKOWYCH. Wykonujemy kalkulacje kosztów naprawy w 21 językach, w tym niemieckim, angielskim, holenderskim, polskim, hiszpańskim, włoskim, francuskim, węgierskim, norweskim, słowackim, rosyjskim, rumuńskim itp. Nasze usługi oferujemy na terenie  Niemiec, Polski, Austrii, Szwajcarii, Holandii, Włoch i Czech.Oferujemy Państwu nasze usługi eksperckie od raportów szkód OC, przez kompleksowe raporty szkód po rekonstrukcję wypadków.

WYPADEK SAMOCHOWY TERENIE AUSTRII

Z pewnością lubisz podróże? Przyciągają atrakcyjnymi miejscami, ciekawymi zabytkami, odmiennością kultury czy wreszcie regionalnymi potrawami. Takim miejscem podróży jest z pewnością Austria.

Polacy, wybierając ten kierunek, decydują się na jazdę samochodem, co może sprawić, że staną się ofiarami wypadku samochodowego w Austrii. Jak podają statystyki,
na przestrzeni ostatnich kilku lat wielu Polaków miało wypadek samochodowy w Austrii zupełnie z niezawinionej przez siebie przyczyny.

Udział w wypadku wiąże się z uzyskaniem statusu poszkodowanego, co w sytuacji wypadku samochodowego na terenie Austrii wiąże się z koniecznością posiadania specjalnej ochrony i dochodzenia swoich praw. Każdy więc z Polaków udających się do tego kraju powinien pamiętać, ze bycie poszkodowanym w niezawinionym wypadku samochodowym
w Austrii daje mu prawo do tego, aby móc ubiegać się o odszkodowanie, które może dotyczyć jego samego, jak również szkód powstałych na pojeździe.

Wpisy

Leasing

Korzystanie z samochodu osobowego w

Transport

Po wypadku samochodowym, który miał

Leasing

Posiadając predyspozycje do tego, żeby

Leasing

Małe i średnie firmy coraz

MOTOEXPERT

MOTOEXPERT – Rzeczoznawcy Samochodowi w

MAPA STRON