SIEĆ MIĘDZYNARODOWYCH RZECZOZNAWCÓW SAMOCHODOWYCH

Blog

Rzeczoznawcy i prawnicy pomogą! Wycena i likwidacja szkód- Niemcy, Austria, Szwajcaria, Polska, UE! SPECJALIZUJEMY SIĘ W OCENIE USZKODZEŃ POJAZDÓW POWYPADKOWYCH. Wykonujemy kalkulacje kosztów naprawy w 21 językach, w tym niemieckim, angielskim, holenderskim, polskim, hiszpańskim, włoskim, francuskim, węgierskim, norweskim, słowackim, rosyjskim, rumuńskim itp. Nasze usługi oferujemy na terenie  Niemiec, Polski, Austrii, Szwajcarii, Holandii, Włoch i Czech.Oferujemy Państwu nasze usługi eksperckie od raportów szkód OC, przez kompleksowe raporty szkód po rekonstrukcję wypadków.

WYPADEK SAMOCHODOWY W HISZPANII

WYPADEK SAMOCHODOWY W HISZPANII

Opinia techniczna po wypadku drogowym na terenie Hiszpanii

Współcześnie ze względu na swoje walory turystyczne Hiszpania jest miejscem wypraw chcących odpocząć i zrelaksować się turystów. Podróż najczęściej ze względu na wygodę i konieczność zabrania bagażu odbywa się samochodem. To powoduje, że Polacy stają się często ofiarami wypadków samochodowych na terenie Hiszpanii. Najczęściej ze względu na to, że wypadek samochodowy ma miejsce na terenie Hiszpanii, jego sprawcą okazuje się kierowca samochodu z hiszpańskimi rejestracjami.

 

Każdy kierowca pochodzący z Polski, będący uczestnikiem wypadku samochodowego w Hiszpanii, którego sprawcą był obywatel Hiszpanii, staje się osobą poszkodowaną i jako poszkodowany, którego pojazd uległ zniszczeniu lub został uszkodzony, może ubiegać się o stosowane w tej sytuacji odszkodowanie. W sytuacji, gdy pochodzący z Polski poszkodowany, nie miał nic wspólnego z przyczyną wypadku samochodowego na terenie Hiszpanii, jego odszkodowanie powinno zostać wypłacone z OC osoby będącej sprawcą wypadku.

Wpisy

Leasing

Korzystanie z samochodu osobowego w

Transport

Po wypadku samochodowym, który miał

Leasing

Posiadając predyspozycje do tego, żeby

Leasing

Małe i średnie firmy coraz

MOTOEXPERT

MOTOEXPERT – Rzeczoznawcy Samochodowi w

MAPA STRON