SIEĆ MIĘDZYNARODOWYCH RZECZOZNAWCÓW SAMOCHODOWYCH

Blog

Rzeczoznawcy i prawnicy pomogą! Wycena i likwidacja szkód- Niemcy, Austria, Szwajcaria, Polska, UE! SPECJALIZUJEMY SIĘ W OCENIE USZKODZEŃ POJAZDÓW POWYPADKOWYCH. Wykonujemy kalkulacje kosztów naprawy w 21 językach, w tym niemieckim, angielskim, holenderskim, polskim, hiszpańskim, włoskim, francuskim, węgierskim, norweskim, słowackim, rosyjskim, rumuńskim itp. Nasze usługi oferujemy na terenie  Niemiec, Polski, Austrii, Szwajcarii, Holandii, Włoch i Czech.Oferujemy Państwu nasze usługi eksperckie od raportów szkód OC, przez kompleksowe raporty szkód po rekonstrukcję wypadków.

Wypadek autem w Hiszpanii

WYPADEK SAMOCHODOWY W HISZPANII

Piękne chwile spędzone w Hiszpanii nie zawsze zostają na długo w pamięci, zwłaszcza, gdy towarzyszą im przykre doświadczenia związane z uczestniczeniem w wypadku samochodowym na terenie Hiszpanii.

Wypadek drogowy Hiszpania

Ta sytuacja z pewnością wpływa negatywnie na samopoczucie kierowców oraz sprawia, że dochodzą im kolejne kłopoty związane z koniecznością podjęcia działań związanych z likwidacją powstałych szkód powypadkowych.

Często wydaje się, że taka sytuacja to koniec świata. Jednak należy pamiętać, że istnieje fachowa pomoc w tym zakresie, którą oferuje, specjalizująca się w sprawach dotyczących wypadków samochodowych na terenie Niemiec, sieć MOTOEXPERT, dzięki której kierowca nie zostaje sam ze swoimi problemami.

Fachowa pomoc tejże sieci to konkretne wskazanie, że jeśli w wypadku samochodowym na terenie Hiszpanii uległ uszkodzeniu lub zniszczeniu pojazd klienta, może on ubiegać się o należne mu w takiej sytuacji odszkodowanie. Dzięki temu, że wypadek wydarzył się bez winy poszkodowanego w nim klienta, powinien on otrzymać odszkodowanie wypłacone z OC sprawcy wypadku.

Każdy z kierowców, który brał udział w wypadku samochodowym na terenie Hiszpanii, może ubiegać się o likwidację szkody komunikacyjnej powstałej w wyniku wypadku drogowego. Likwidacji tej można dokonać, zarówno na terenie Hiszpanii, jak i w kraju zamieszkania poszkodowanego kierowcy. To od jego decyzji zależy, gdzie będzie dochodził swoich praw.

Eksperci sieci MOTOEXPERT będą czuwali nad kierowcą, który uległ wypadkowi samochodowego na terenie Hiszpanii, w każdej sytuacji. W przypadku, gdy szkoda komunikacyjna po wypadku samochodowym na terenie Hiszpanii będzie likwidowana w tym kraju, wówczas pomocą osobie poszkodowanej może służyć jedynie hiszpański ekspert techniki samochodowej. Specjaliści sieci MOTOEXPERT pomogą w wyborze hiszpańskiego eksperta i będą czuwać nad prawidłowym przebiegiem procesu likwidacyjnego.

W przypadku, gdy klient zdecyduje się dokonać likwidacji szkody powypadkowej w kraju swojego zamieszkania, wówczas specjaliści z sieci MOTOEXPERT i jej rzeczoznawcy posłużą kompetentną pomocą techniczną, oferując osobom poszkodowanym w wypadkach samochodowych w Hiszpanii fachową pomoc i opiekę dotyczącą likwidacji szkód powypadkowych.

Szkoda komunikacyjna w Hiszpanii – Opinia techniczna po wypadku w Hiszpanii

Wpisy

Leasing

Korzystanie z samochodu osobowego w

Transport

Po wypadku samochodowym, który miał

Leasing

Posiadając predyspozycje do tego, żeby

Leasing

Małe i średnie firmy coraz

MOTOEXPERT

MOTOEXPERT – Rzeczoznawcy Samochodowi w

MAPA STRON