SIEĆ MIĘDZYNARODOWYCH RZECZOZNAWCÓW SAMOCHODOWYCH

Blog

Rzeczoznawcy i prawnicy pomogą! Wycena i likwidacja szkód- Niemcy, Austria, Szwajcaria, Polska, UE! SPECJALIZUJEMY SIĘ W OCENIE USZKODZEŃ POJAZDÓW POWYPADKOWYCH. Wykonujemy kalkulacje kosztów naprawy w 21 językach, w tym niemieckim, angielskim, holenderskim, polskim, hiszpańskim, włoskim, francuskim, węgierskim, norweskim, słowackim, rosyjskim, rumuńskim itp. Nasze usługi oferujemy na terenie  Niemiec, Polski, Austrii, Szwajcarii, Holandii, Włoch i Czech.Oferujemy Państwu nasze usługi eksperckie od raportów szkód OC, przez kompleksowe raporty szkód po rekonstrukcję wypadków.

Rzeczoznawca w Niemczech

Rzeczoznawca w Niemczech – Wycena samochodu

Poruszając się po drogach poza granicami naszego państwa musimy liczyć się z możliwością wypadku drogowego czy kolizji samochodowej. Nieznajomość niemieckiego prawa, jak tez zasad postępowania może sprawić, że nie będziemy wiedzieli, jaki tryb postępowania będzie właściwy. Bezpłatną poradę można jednak dostać od rzeczoznawcy w Niemczech.

Sieć MOTOEXPERT posiada na terenie Niemiec rzeczoznawców samochodowych prawie we wszystkich strategicznych miejscach, zatem dojazd do miejsca, gdzie stoi samochód nie jest dla rzeczoznawcy w Niemczech trudnością. Obejrzenie uszkodzonego samochodu, wycena szkód i wartości samochodu jest znacznie łatwiejsza do wykonania, jeśli możemy liczyć na rzeczoznawcę w Niemczech i szybki termin realizacji zleconej usługi. Przepisy prawa poza granicami naszego kraju są inne i w Niemczech np. istnieje możliwość znalezienia we własnym zakresie i skorzystania z usług niezależnego rzeczoznawcy w Niemczech.

Wycena szkody i wycena pojazdu wykonana przez rzeczoznawcę z Niemczech jest jak najbardziej akceptowalna przez niemieckie towarzystwa ubezpieczeniowe. Dokładne wyliczenie roboczogodzin koniecznych na naprawę oraz kosztu nowych, oryginalnych części sprawi, że samochód nie straci tak bardzo na wartości i będzie większa pewność dotycząca jego sprawności technicznej. Warto też za radą rzeczoznawcy w Niemczech nalegać na naprawę samochodu we własnym kraju. Gwarancja na naprawę, możliwość kontrolowania szybkości remontu auta będzie na pewno wygodniejsza w Polsce, niż poza krajem. Większość warsztatów widząc samochód z rejestracją z zagranicy nie zawsze stara się zrobić wszystko idealnie, zdając sobie sprawę, że reklamacja w przypadku źle wykonanej pracy jest mało realna.

Rzeczoznawca w Niemczech może z reguły zasugerować nam, jako poszkodowanym,  jak najlepsze rozwiązanie po wypadku drogowym, do jakiego doszło w Niemczech. Znając przepisy tego kraju i to, w jaki sposób towarzystwa ubezpieczeniowe traktują wszelkie nieścisłości, może  od początku pomóc nam właściwie zadbać o należne odszkodowanie powypadkowe. Wycena zrobiona przez rzeczoznawcę w Niemczech jest dla poszkodowanego niejako bezpłatna, gdyż zazwyczaj opłacana z ubezpieczenia OC sprawy wypadku, co znacznie zmniejsza koszty, jakie sami będziemy musieli ponieść w wyniku zdarzenia.

Rzeczoznawca w Niemczech – Wypadek w Niemczech – Kolizja w Niemczech

Wpisy

Leasing

Korzystanie z samochodu osobowego w

Transport

Po wypadku samochodowym, który miał

Leasing

Posiadając predyspozycje do tego, żeby

Leasing

Małe i średnie firmy coraz

MOTOEXPERT

MOTOEXPERT – Rzeczoznawcy Samochodowi w

MAPA STRON