SIEĆ MIĘDZYNARODOWYCH RZECZOZNAWCÓW SAMOCHODOWYCH

Blog

Rzeczoznawcy i prawnicy pomogą! Wycena i likwidacja szkód- Niemcy, Austria, Szwajcaria, Polska, UE! SPECJALIZUJEMY SIĘ W OCENIE USZKODZEŃ POJAZDÓW POWYPADKOWYCH. Wykonujemy kalkulacje kosztów naprawy w 21 językach, w tym niemieckim, angielskim, holenderskim, polskim, hiszpańskim, włoskim, francuskim, węgierskim, norweskim, słowackim, rosyjskim, rumuńskim itp. Nasze usługi oferujemy na terenie  Niemiec, Polski, Austrii, Szwajcarii, Holandii, Włoch i Czech.Oferujemy Państwu nasze usługi eksperckie od raportów szkód OC, przez kompleksowe raporty szkód po rekonstrukcję wypadków.

Korzyści z usług Rzeczoznawców Samochodowych sieci MOTOEXPERT

Jeżeli po wypadku komunikacyjnych na terenie Niemiec skorzystamy z pomocy rzeczoznawców samochodowych sieci MOTOEXPERT odniesiemy wiele korzyści.

Wysoka jakość świadczonych usług

Eksperci sieci MOTOEXPERT gwarantują nam wysoką jakość świadczonych usług. Dzięki pracy profesjonalnych rzeczoznawców, działających wg sprawdzonych, wysokich standardów, dużej wiedzy i doświadczeniu oraz wewnętrznemu systemowi zarządzania jakością usług obejmującemu kontrolę efektów i terminowość pracy pracowników sieci MOTOEXPERT

Wszechstronność

Rzeczoznawcy samochodowi sieci MOTOEXPERT to wszechstronność. Dzięki znajomości prawa niemieckiego, polskiego, austriackiego i szwajcarskiego oraz dzięki znajomości języków tych państw są w stanie pomóc i służyć radą przy likwidacji skutków wypadków komunikacyjnych w tych państwach.

Dostępność

Dzięki prac, w wielojęzycznym centrum dyspozycyjnym w Norymberdze, 24 godziny na dobę przez siedem dni w tygodniu są dostępni przez cały czas i gwarantują odebranie zgłoszenia w każdym momencie i przekazanie go do odpowiedniego pracownika na terenie kraju.

Dyspozycyjność

Rzeczoznawcy samochodowi sieci MOTOEXPERT zawsze znajdują się blisko działania dzięki czemu mogą podjąć niezbędne prace od niemal od razu nawet w nocy.
Rozliczenia bezgotówkowe oraz niskie ceny świadczonych usług.
Swoje usługi wykonują bezgotówkowo rozliczając bezpośrednio się z niemieckimi, austriackimi, szwajcarskimi oraz polskimi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi. Zawsze starają się aby ich usługi były po możliwie najniższych kosztach przez co stają się coraz bardziej dostępną dla wszystkich siecią rzeczoznawców samochodowych. A dzięki długoletniemu doświadczeniu i znajomości w branży motoryzacyjnej stają się najchętniej wybierani przez osoby poszkodowane w wypadkach komunikacyjnych na terenie Niemiec.

Jeżeli zdarzy Ci się nieszczęśliwy wypadek i zostaniesz poszkodowany w wyniku wypadku lub kolizji samochodowej na terenie Niemiec czy Polski i będziesz potrzebował pomocy w likwidacji szkód skontankuj się z nami, chętnie pomożemy Ci w załatwieniu wszystkich niezbędnych formalności.
Zapraszamy również do współpracy firmy w celu długotrwałego i obustronnego partnerstwa. Prosimy o kontakt telefoniczny albo osobisty.

Sieć rzeczoznawców samochodowych MOTOEXPERT to zaufanie i niezawodność.

Wpisy

Leasing

Korzystanie z samochodu osobowego w

Transport

Po wypadku samochodowym, który miał

Leasing

Posiadając predyspozycje do tego, żeby

Leasing

Małe i średnie firmy coraz

MOTOEXPERT

MOTOEXPERT – Rzeczoznawcy Samochodowi w

MAPA STRON