SIEĆ MIĘDZYNARODOWYCH RZECZOZNAWCÓW SAMOCHODOWYCH

Blog

Rzeczoznawcy i prawnicy pomogą! Wycena i likwidacja szkód- Niemcy, Austria, Szwajcaria, Polska, UE! SPECJALIZUJEMY SIĘ W OCENIE USZKODZEŃ POJAZDÓW POWYPADKOWYCH. Wykonujemy kalkulacje kosztów naprawy w 21 językach, w tym niemieckim, angielskim, holenderskim, polskim, hiszpańskim, włoskim, francuskim, węgierskim, norweskim, słowackim, rosyjskim, rumuńskim itp. Nasze usługi oferujemy na terenie  Niemiec, Polski, Austrii, Szwajcarii, Holandii, Włoch i Czech.Oferujemy Państwu nasze usługi eksperckie od raportów szkód OC, przez kompleksowe raporty szkód po rekonstrukcję wypadków.

Auto powypadkowe

W chwili otwarcia granic europejskich wzrosła liczba Polaków przebywających na terenie Niemiec czy to w celach służbowych czy prywatnych. Coraz częściej dochodzi na terenie również do kolizji i wypadków samochodowych z udziałem obywateli naszego kraju. W wypadkach zostają uszkodzone samochody, które niestety coraz częściej uprawniają ich właścicieli do dochodzenia roszczeń o odszkodowanie za auto powypadkowe.
Warto jest wiedzieć gdzie szukać pomocy jeżeli nasz samochód zostanie uszkodzony w wyniku kolizji lub wypadku samochodowego na terenie Niemiec.
Jeżeli chcemy uzyskać odszkodowanie za auto powypadkowe uszkodzone w wypadku na terenie Niemiec możemy zwrócić się o pomoc do rzeczoznawców samochodowych firmy MOTOEXPERT, którzy od lat zajmują się opiniowaniem szkód w samochodach na polskich numerach rejestracyjnych.
Rzeczoznawcy samochodowy firmy MOTOEXPERT, oferują nam profesjonalne, szybkie i dokładne oględziny uszkodzonego samochodu bezpośrednio na terenie Niemiec, co jest bardzo ważne, bez konieczności przewożenia samochodu do Polski oraz pomoc techniczną dotyczącej likwidacji samej szkody.
Jeżeli zwrócimy się po pomoc do rzeczoznawców samochodowych firmy MOTOEXPERT możemy dużo zyskać i zaoszczędzić wiele cennego czasu ponieważ poza oględzinami uszkodzonych samochodów w Niemczech wykonują także niezależne, niemieckie opinie techniczne, kosztorysy napraw samochodów powypadkowych na terenie Niemiec, kalkulacje szkód oraz wyceny wartości rynkowej samochodów uszkodzonych w wyniku wypadku lub kolizji drogowej.
Rzeczoznawcy samochodowi oferują nam możliwość szybkiego, bezproblemowego i profesjonalnego załatwienia wszystkich kwestii związanych z wypadkiem lub kolizją drogową na terenie Niemiec. Dzięki swojemu długoletniemu doświadczeniu oględziny uszkodzonego samochodu powypadkowego dokonują z wielką dokładnością i zaangażowaniem co pozwala na dokładną kalkulację szkody. Pomogą nam również uzyskać możliwie najwyższe odszkodowanie, którego podstawą wypłaty jest niemiecka opinia techniczna dokonana wg niemieckich standardów oraz, co najważniejsze, uwzględniając niemieckie stawki.
Dokonanie oględzin samochodu powypadkowego przez rzeczoznawcę z firmy MOTOEXPERT na terenie Niemiec możliwe jest już bezpośrednio po samym wypadku dzięki czemu likwidację szkody można rozpocząć od razu na terenie Niemiec bez konieczności przewożenia samochodu powypadkowego do Polski.

Wpisy

Leasing

Korzystanie z samochodu osobowego w

Transport

Po wypadku samochodowym, który miał

Leasing

Posiadając predyspozycje do tego, żeby

Leasing

Małe i średnie firmy coraz

MOTOEXPERT

MOTOEXPERT – Rzeczoznawcy Samochodowi w

MAPA STRON