SIEĆ MIĘDZYNARODOWYCH RZECZOZNAWCÓW SAMOCHODOWYCH

Blog

Rzeczoznawcy i prawnicy pomogą! Wycena i likwidacja szkód- Niemcy, Austria, Szwajcaria, Polska, UE! SPECJALIZUJEMY SIĘ W OCENIE USZKODZEŃ POJAZDÓW POWYPADKOWYCH. Wykonujemy kalkulacje kosztów naprawy w 21 językach, w tym niemieckim, angielskim, holenderskim, polskim, hiszpańskim, włoskim, francuskim, węgierskim, norweskim, słowackim, rosyjskim, rumuńskim itp. Nasze usługi oferujemy na terenie  Niemiec, Polski, Austrii, Szwajcarii, Holandii, Włoch i Czech.Oferujemy Państwu nasze usługi eksperckie od raportów szkód OC, przez kompleksowe raporty szkód po rekonstrukcję wypadków.

Wypadek samochodowy w Niemczech i błędna opinia techniczna

W obecnych czasach, gdy coraz częściej podróżujemy do Niemiec, bardzo często niestety zdarza się, że ulegamy wypadkom drogowym na terenie tego kraju. Jeżeli ulegniemy wypadkowi i nasze auto zostanie uszkodzone, konieczne jest wykonanie opinii technicznej dotyczącej uszkodzeń naszego samochodu. Jeżeli do kolizji dojdzie  na terenie Niemiec, zmuszeni jesteśmy na miejscu zlecić wykonanie takiej opinii technicznej nieznanemu nam ekspertowi. Często okazuje się, iż wykonał on swoją pracę bardzo niestarannie, pobieżnie, a wykonana przez niego opinia techniczna jest błędna i nie spełnia naszych oczekiwań, zaś otrzymane na jej podstawie odszkodowanie jest znacznie zaniżone. Błędna opinia techniczna może powstać również wtedy, gdy nie ma porozumienia z osobą wykonującą tę opinię – może to być spowodowane nieznajomością języka niemieckiego lub nieznajomością niemieckiego prawa.

Aby zaoszczędzić sobie kłopotów i ustrzec się przed błędną opinia techniczną dotyczącą uszkodzeń powstałych w wyniku wypadku czy kolizji drogowej na terenie Niemiec, warto zlecić jej wykonanie profesjonalistom. Godna polecenia jest, od wielu lat specjalizująca się w wystawianiu opinii technicznych, firma MOTOEXPERT. Rzeczoznawcy samochodowi z firmy MOTOEXPERT posiadają w tej dziecinie wieloletnie doświadczenie Obecnie wydają coraz więcej opinii technicznych samochodów, w tym również coraz większej liczbie Polaków ulegającym wypadkom lub kolizjom samochodowym na terenie Niemiec. Wydana przez rzeczoznawców MOTOEXPERT opinia techniczna będzie wykonana starannie i będzie zgodna ze stanem faktycznym, a otrzymane na jej podstawie odszkodowanie będzie możliwie najwyższe.

Otrzymanie błędnej opinii technicznej

W takim przypadku, jeżeli mamy wrażenie, że została nam wystawiona błędna opinia techniczna dotycząca uszkodzeń samochodu powstałych wyniku wypadku lub kolizji drogowej na terenie Niemiec, możemy zwrócić się po pomoc do rzeczoznawców firmy MOTOEXPERT. Na nasze zlecenie dokonają oni weryfikacji opinii wystawionej wcześniej przez innego eksperta. Jeżeli okaże się, że posiadana przez nas opinia nie została wykonana starannie i nie uwzględnia wszystkich uszkodzeń samochodu lub części zakwalifikowanych do naprawy, czy też tych, które powinny zostać wymienione na nowe, wówczas wystawia nową, poprawną, zgodną z rzeczywistością opinię techniczną.

Wpisy

Leasing

Korzystanie z samochodu osobowego w

Transport

Po wypadku samochodowym, który miał

Leasing

Posiadając predyspozycje do tego, żeby

Leasing

Małe i średnie firmy coraz

MOTOEXPERT

MOTOEXPERT – Rzeczoznawcy Samochodowi w

MAPA STRON