SIEĆ MIĘDZYNARODOWYCH RZECZOZNAWCÓW SAMOCHODOWYCH

Blog

Rzeczoznawcy i prawnicy pomogą! Wycena i likwidacja szkód- Niemcy, Austria, Szwajcaria, Polska, UE! SPECJALIZUJEMY SIĘ W OCENIE USZKODZEŃ POJAZDÓW POWYPADKOWYCH. Wykonujemy kalkulacje kosztów naprawy w 21 językach, w tym niemieckim, angielskim, holenderskim, polskim, hiszpańskim, włoskim, francuskim, węgierskim, norweskim, słowackim, rosyjskim, rumuńskim itp. Nasze usługi oferujemy na terenie  Niemiec, Polski, Austrii, Szwajcarii, Holandii, Włoch i Czech.Oferujemy Państwu nasze usługi eksperckie od raportów szkód OC, przez kompleksowe raporty szkód po rekonstrukcję wypadków.

Wypadek/kolizja za granicą

Wypadek/kolizja za granicą

Wypadki za granicą zdarzają się dość często więc należy być bardzo ostrożnym gdy wybieramy się w daleką podróż służbową czy też wakacyjną. Drogi są niebezpieczne i kierowcy jeżdżą różnie i nie wszyscy stosują się do przepisów panujących na drodze.

 Niestety przez nieodpowiedzialnych kierowców właśnie wypadki za granicą są spotykane coraz częściej co jest przykrą sprawą. Nie możemy się czuć bezpiecznie nawet w sytuacji kiedy my sami jedziemy wolno i bardzo ostrożnie. Zawsze znajdzie się ktoś, kto zagraża na drodze i może w każdej chwili spowodować kolizję za granicą. Pewnie wiele razy byliśmy świadkami takiego wypadku, który wydarzył się na naszych oczach. W takim przypadku nasze zeznania będą niezmiernie ważne aby ustalić prawdziwego sprawcę spowodowania wypadku za granicą. Nie zawsze jest to oczywiste dlatego też zeznania świadków są bardzo istotne dla wyjaśnienia sprawy. Niekiedy nasze zeznania mogą uniewinnić człowieka, którego policjanci postrzegają za winnego. O wiele inaczej postrzega się wypadek za granicą, którego jesteśmy świadkiem oraz taki w , którym uczestniczymy osobiście. W przypadku kiedy przejazdem widzimy wypadek za granicą to odbieramy to zupełnie inaczej. Podchodzimy do tego z dystansem i nie przykuwamy do tego większej uwagi. Jednak kiedy wypadek za granicą dotyczy nas lub bliskich nam osób to sytuacja jest zupełnie inna. Pomagamy się jak tylko możemy oraz wspieramy ich psychicznie w trudnych chwilach. Nie jest to nic przyjemnego zwłaszcza gdy ktoś  dostał uszczerbku na zdrowiu i leży w szpitalu. Wszystko zależy od tego czy kolizja za granicą była bardzo poważna czy też lekka stłuczka. W przypadku kiedy posiadamy dość mocny i masywny samochód to mamy większe szanse na to iż wyjdziemy z wypadku bez poważniejszych szkód zdrowotnych.

 Jednak nie ma reguły ponieważ nieraz niegroźnie wyglądający wypadek za granicą może za sobą nieść poważne konsekwencje. Trzeba zatem być bardzo ostrożnym na drodze poza granicami naszego kraju gdyż nigdy nie wiadomo co nam się może przydarzyć. Trzeba być przygotowanym na wszystko.

Wpisy

Leasing

Korzystanie z samochodu osobowego w

Transport

Po wypadku samochodowym, który miał

Leasing

Posiadając predyspozycje do tego, żeby

Leasing

Małe i średnie firmy coraz

MOTOEXPERT

MOTOEXPERT – Rzeczoznawcy Samochodowi w

MAPA STRON