SIEĆ MIĘDZYNARODOWYCH RZECZOZNAWCÓW SAMOCHODOWYCH

Blog

Rzeczoznawcy i prawnicy pomogą! Wycena i likwidacja szkód- Niemcy, Austria, Szwajcaria, Polska, UE! SPECJALIZUJEMY SIĘ W OCENIE USZKODZEŃ POJAZDÓW POWYPADKOWYCH. Wykonujemy kalkulacje kosztów naprawy w 21 językach, w tym niemieckim, angielskim, holenderskim, polskim, hiszpańskim, włoskim, francuskim, węgierskim, norweskim, słowackim, rosyjskim, rumuńskim itp. Nasze usługi oferujemy na terenie  Niemiec, Polski, Austrii, Szwajcarii, Holandii, Włoch i Czech.Oferujemy Państwu nasze usługi eksperckie od raportów szkód OC, przez kompleksowe raporty szkód po rekonstrukcję wypadków.

Reprezentanci zagranicznych Towarzystw Ubezpieczeniowych w Polsce

Obecnie w Polsce znajduje się ponad 150 różnych zagranicznych Towarzystw Ubezpieczeniowych mających ponad 1000 przedstawicieli na terenie całego kraju, wobec czego, jeżeli zdecydujemy się na likwidację powstałej w skutek wypadku lub kolizji drogowej na terenie Niemiec szkody dopiero w Polsce, odnalezienie reprezentanta właściwego niemieckiego Towarzystwa Ubezpieczeniowego może nam sprawić trudności, dlatego też warto skorzystać z pomocy, jaką oferuje w takim przypadku sieć rzeczoznawców samochodowych MOTOEXPERT. Jeżeli zwrócimy się do nich z prośbą o pomoc pisząc na adres e-mail info@MOTOEXPERT.de i podamy następujące dane:

  • Numer rejestracyjny sprawcy wypadku drogowego;

  • Datę wypadku;

  • Numer rejestracyjny oraz markę samochodu osoby poszkodowanej;

  • Nazwisko i adres osoby poszkodowanej,

to w ciągu 24 godzin powinniśmy dostać odpowiedź zwrotną z informacją o tym, gdzie w naszym rejonie zamieszkania znajduje się reprezentant poszukiwanego przez nas niemieckiego Towarzystwa Ubezpieczeniowego.

Dla Polaków poszkodowanych w wypadkach lub kolizjach ba terenie Niemiec usługa ta jest bezpłatna.

Jeżeli ulegniemy wypadkowi lub kolizji samochodowej na terenie Niemiec, nie możemy zapomnieć o tym, że w myśl niemieckiego prawa możemy zdecydować, czy chcemy rozpocząć likwidację szkody w Niemczech, czy w Polsce. Jeżeli zdecydujemy się na korzystniejszą dla nas likwidację szkody na terenie Niemiec, możemy skorzystać z pomocy współpracującego z siecią rzeczoznawców samochodowych MOTOEXPERT mówiącego po polsku adwokata, który pomoże nam złożyć wszystkie niezbędne, dotyczące wypadku dokumenty bezpośrednio do niemieckiego Towarzystwa Ubezpieczeniowego sprawcy. Może on nas również reprezentować w załatwianiu wszystkich niezbędnych formalności, co znaczne przyspieszy proces likwidacji szkody i skróci okres oczekiwania na odszkodowanie. Natomiast wykonana przez pracowników sieci rzeczoznawców samochodowych MOTOEXPERT opinia techniczna auta powypadkowego będzie spełniać wszystkie wymogi Towarzystwa Ubezpieczeniowego sprawcy i stanie się podstawą wypłaty odszkodowania. Aby uzyskać dane współpracujących z siecią MOTOEXPERT mówiących po polsku adwokatów, należy skontaktować się z centralą sieci pod numerem telefonu:

+49 0911 9646 455

lub odnaleźć je na niniejszej stronie internetowej w zakładce „adwokaci”.

Wpisy

Leasing

Korzystanie z samochodu osobowego w

Transport

Po wypadku samochodowym, który miał

Leasing

Posiadając predyspozycje do tego, żeby

Leasing

Małe i średnie firmy coraz

MOTOEXPERT

MOTOEXPERT – Rzeczoznawcy Samochodowi w

MAPA STRON