SIEĆ MIĘDZYNARODOWYCH RZECZOZNAWCÓW SAMOCHODOWYCH

Blog

Rzeczoznawcy i prawnicy pomogą! Wycena i likwidacja szkód- Niemcy, Austria, Szwajcaria, Polska, UE! SPECJALIZUJEMY SIĘ W OCENIE USZKODZEŃ POJAZDÓW POWYPADKOWYCH. Wykonujemy kalkulacje kosztów naprawy w 21 językach, w tym niemieckim, angielskim, holenderskim, polskim, hiszpańskim, włoskim, francuskim, węgierskim, norweskim, słowackim, rosyjskim, rumuńskim itp. Nasze usługi oferujemy na terenie  Niemiec, Polski, Austrii, Szwajcarii, Holandii, Włoch i Czech.Oferujemy Państwu nasze usługi eksperckie od raportów szkód OC, przez kompleksowe raporty szkód po rekonstrukcję wypadków.

Szkoda AC w wypadku niemieckiego samochodu w Polsce

Obecnie tak samo często, jak wypadki polskich samochodów w Niemczech, zdarzają się wypadki samochodów na niemieckich numerach rejestracyjnych w Polsce. Niemieccy obywatele albo zostają w nich poszkodowani albo stają się sprawcami tych wypadków. Wobec tego coraz częściej są zmuszeni do tego, aby likwidować powstałe na terenie Polski szkody AC.

Aby wyjść naprzeciw potrzebom klientów, sieć rzeczoznawców samochodowych MOTOEXPERT oferuje poszkodowanym w wypadkach samochodowych na terenie Polski możliwość likwidacji szkody AC (autocasco) bezpośrednio po wypadku, jeszcze na terenie tego kraju. Poszkodowany w wypadku Niemiec może zlecić wykonanie niemieckiej opinii technicznej po szkodzie AC (autocasco) jednemu z regionalnych polskich rzeczoznawców samochodowych współpracujących na stałe z niemiecką siecią rzeczoznawców samochodowych MOTOEXPERT. Zgodnie z potrzebami niemieckiego klienta wykona on niemiecką opinię techniczną powstałej szkody AC, która będzie zgodna z wymogami niemieckiego prawa i w języku niemieckim. Sieć MOTOEXPERT narzuca swoim pracownikom wysokie standardy, dlatego wykonane profesjonalnie i rzetelnie przez nich opinie stają się podstawą do wypłaty należnego odszkodowania po szkodzie AC, ponieważ niemieckie Towarzystwa Ubezpieczeniowe bez problemu akceptują wykonane przez polskich rzeczoznawców sieci MOTOEXPERT opinie techniczne i zwracają jej koszty swoim niemieckim klientom.

Zlecając wykonanie opinii technicznej po szkodzie AC współpracującemu z siecią MOTOEXPERT polskiemu rzeczoznawcy samochodowemu, niemiecki poszkodowany zyskuje czas, ponieważ likwidację jego szkody rozpoczyna się bezpośrednio po wypadku, nie musi wobec tego transportować uszkodzonego samochodu do Niemiec. Przyjęta przez rzeczoznawców sieci MOTOEXPERT procedura daje poszkodowanemu pewność, że oględziny samochodu po szkodzie AC (autocasco) nastąpią do 7 dni od momentu zgłoszenia się do rzeczoznawcy.

Polscy rzeczoznawcy samochodowi sieci MOTOEXPERT to rzetelni fachowcy, respektujący niemieckie procedury i prawo, a wykonane przez nich opinie techniczne po szkodach AC w Polsce stają się podstawą wypłaty należnego odszkodowania.

Wpisy

Leasing

Korzystanie z samochodu osobowego w

Transport

Po wypadku samochodowym, który miał

Leasing

Posiadając predyspozycje do tego, żeby

Leasing

Małe i średnie firmy coraz

MOTOEXPERT

MOTOEXPERT – Rzeczoznawcy Samochodowi w

MAPA STRON