SIEĆ MIĘDZYNARODOWYCH RZECZOZNAWCÓW SAMOCHODOWYCH

Blog

Rzeczoznawcy i prawnicy pomogą! Wycena i likwidacja szkód- Niemcy, Austria, Szwajcaria, Polska, UE! SPECJALIZUJEMY SIĘ W OCENIE USZKODZEŃ POJAZDÓW POWYPADKOWYCH. Wykonujemy kalkulacje kosztów naprawy w 21 językach, w tym niemieckim, angielskim, holenderskim, polskim, hiszpańskim, włoskim, francuskim, węgierskim, norweskim, słowackim, rosyjskim, rumuńskim itp. Nasze usługi oferujemy na terenie  Niemiec, Polski, Austrii, Szwajcarii, Holandii, Włoch i Czech.Oferujemy Państwu nasze usługi eksperckie od raportów szkód OC, przez kompleksowe raporty szkód po rekonstrukcję wypadków.

Pomoc po wypadku samochodowym na terenie Niemiec.

Pomoc po wypadku samochodowym na terenie Niemiec i uzyskanie PELNEGO odszkodowania od ubezpieczyciela sprawcy z polisy OC.

Poza podstawową pomocą taką jak udzielenie wstepnej telefonicznej porady techniczno-prawnej, wycena szkod pojazdu i uzyskanie odszykowania za powstałe uszkodzenia samochodu poszkodowanym w wypadkach samochodowych na terenie Niemiec.  Polakom  tak jak obywatelom innych krajów przysluguje prawo do wyboru swego nizaleznego rzeczoznawcy samochodowego np. z MOTOEXPERT i  fachowego adwokata np. z listy MOTOEXPERT , których koszt generalnie pokrywany jest z polisy OC sprawcy wypadku.

 

Pomoc po wypadku drogowym na terenie Niemiec w celu uzyskania PELNEGO odszkodowania od ubezpieczyciela sprawcy z polisy OC ma kazdy poszkodowany w wyniku wypadku samochodowego, np.Polak.  Poszkodowany ma prawo do pomocy prawnej  adwokata (warto skorzystać z usług polskojęzycznego adwokata współpracującego z siecią rzeczoznawców samochodowych MOTOEXPERT), który pomoże mu w załatwieniu wszystkich niezbędnych spraw związanych z wypadkiem i będzie reprezentował interesy poszkodowanego w celu otrzymanie PELNEGO odszkodowania i to w jak najkrótszym czasie. Z polisy ubezpieczeniowej sprawcy wypadku można wykonac  niezależna opinie techniczna uszkodzonego w skutek wypadku samochodu (sieć  i stowarzyszenie niezależnych rzeczoznawców samochodowych MOTOEXPERT wykonuje takie opinie techniczne zgodne z  niemieckimi wymogami prawnymi). Poszkodowani Polacy mają również czesto prawo do uzyskania odszykowania z tytułu zmniejszenia wartości rynkowej samochodu (dotyczy to samochodów jednak tylko młodszych niż 10 lat i dotychczas bezwypadkowych). Z polisy ubezpieczeniowej sprawcy wypadku można również uzyskać zwrot kosztów holowania uszkodzonego samochodu na najbliższy parking lub do warsztatu samochodowego ( zakładu blacharsko-lakierniczego) lub w uzasadnionych przypadkach zwrot kosztów transportu uszkodzonego auta do Polski. Dużą pomocą jest również możliwość korzystania, po wypadku samochodowym na terenie Niemiec, na czas naprawy z samochodu zastępczego. Jest to niewątpliwie duże udogodnienie ponieważ na skutek wypadku poszkodowani w wyniku wypadku samochodowego Polacy zostają  pozbawieni możliwości korzystania ze swojego samochodu. Inną formą jest wypłata odszkodowania z tytułu niekorzystania z samochodu na skutek wypadku. Taki odszykowania może otrzymać poszkodowany w wypadku samochodowym jeżeli nie ma możliwości korzystania z samochodu zastępczego. Dotyczy to głównie właścicieli samochodów osobowych  zapewnienie którym na czas naprawy uszkodzonego samochodu lub czasu potrzebnego na zakup nowego pojazdu na podstawie niemieckiej opinii rzeczoznawcy.

Profesjonalna pomoc po wypadku samochodowym i kolizji drogowej  na terenie Niemiec i uzyskanie PELNEGO odszkodowania od ubezpieczyciela sprawcy z polisy OC. Poszkodowani w wyniku wypadku samochodowego na terenie Niemiec Polscy mają możliwość uzyskania profesjonalnej i kompleksowej  pomocy techniczno-prawne np. z MOTOEXPERT . Aby móc z niej skorzystać warto zwrócić się o radę  do rzeczoznawców samochodowych MOTOEXPERT  . 

 

 

NIE ZWLEKAJ! – ZADZWOŃ i ZAPYTAJ  EKSPERTA !   
Tel. +491603388333  – mówimy po Polsku.

Wpisy

Leasing

Korzystanie z samochodu osobowego w

Transport

Po wypadku samochodowym, który miał

Leasing

Posiadając predyspozycje do tego, żeby

Leasing

Małe i średnie firmy coraz

MOTOEXPERT

MOTOEXPERT – Rzeczoznawcy Samochodowi w

MAPA STRON