SIEĆ MIĘDZYNARODOWYCH RZECZOZNAWCÓW SAMOCHODOWYCH

Blog

Rzeczoznawcy i prawnicy pomogą! Wycena i likwidacja szkód- Niemcy, Austria, Szwajcaria, Polska, UE! SPECJALIZUJEMY SIĘ W OCENIE USZKODZEŃ POJAZDÓW POWYPADKOWYCH. Wykonujemy kalkulacje kosztów naprawy w 21 językach, w tym niemieckim, angielskim, holenderskim, polskim, hiszpańskim, włoskim, francuskim, węgierskim, norweskim, słowackim, rosyjskim, rumuńskim itp. Nasze usługi oferujemy na terenie  Niemiec, Polski, Austrii, Szwajcarii, Holandii, Włoch i Czech.Oferujemy Państwu nasze usługi eksperckie od raportów szkód OC, przez kompleksowe raporty szkód po rekonstrukcję wypadków.

Wartość pozostałości pojazdu po wypadku w Niemczech

Szkoda całkowita w Niemczech 

Szkoda całkowita auta w Niemczech Rzeczoznawcy MOTOEXPERT wyliczają wartość pozostałości samochodu w szkodzie OC powstałych w Niemczech.

szkoda całkowita auta w niemczech
szkoda całkowita auta w niemczech

Bardzo często w wyniku wypadku samochodowego w Niemczech powstaje mnóstwo uszkodzeń pojazdu, czego następstwem jest konieczność wykonania oceny wartości pozostałości pojazdu powypadkowego.

Nie rzadko zdarza się też tak, że występuje szkoda całkowita (Totalschaden), którą również wylicza się jako wartość wraku pojazdu całkowicie zniszczonego w wyniku wypadku komunikacyjnego w Niemczech.

Wartość pozostałości samochodu lub wraku powypadkowego wyliczana jest między innymi przez niemieckich rzeczoznawców MOTOEXPERT, którzy bardzo często świadczą swoje usługi poszkodowanym w wypadkach samochodowych na terenie Niemiec Polaków. Rzeczoznawcy z MOTOEXPERT mają możliwość wyliczenia i określenia rzeczywistej wartości pozostałości pojazdu lub jego wraku po wypadku drogowym w Niemczech. Niestety często jest tak, że wiele towarzystw ubezpieczeniowych stosuje metody, które pozwalają im na osiągnięcie jak najwyższej wartości pozostałości samochodu lub wartości wraku pojazdu powypadkowego, a następnie odliczają osobie poszkodowanej tę wartość od kwoty wypłacanego należnego odszkodowania.

szkoda całkowita auta w niemczech
szkoda całkowita auta w niemczech

Szkoda całkowita auta w Niemczech – soba poszkodowana zostawiana jest wówczas z możliwością sprzedania wraku pojazdu lub pozostałości auta.

Bywają sytuacje, w których wyliczona wartość pojazdu powypadkowego zupełnie odbiega od realiów, jakie panują na rynku, a osoba poszkodowana nie jest wtedy w stanie sprzedać auta po wypadku nawet za przybliżoną wartość pozostałości pojazdu. Niestety takie sytuacje zdarzają się bardzo często. Po szkodach OC rzeczoznawcy MOTOEXPERT mogą na zlecenie wyliczyć wartość pozostałości pojazdu lub jego wraku po szkodach OC mających miejsce na terenie Niemiec. Współpracujący z firmą MOTOEXPERT adwokaci i rzeczoznawcy samochodowi korzystają ze zgodnych z prawem rozwiązań, dzięki którym proces likwidacji szkody staje się dla osoby poszkodowanej procesem bezproblemowym. Wartość pozostałości pojazdu lub jego wraku wyliczona przez rzeczoznawców MOTOEXPERT jest zawsze solidna i rzeczywista.

W przypadku szkody całkowitej wyliczenie wartości wraku pojazdu jest niezbędne. Rzeczoznawcy MOTOEXPERT wyliczają wartość pozostałości samochodu w szkodzie OC powstałych w Niemczech, wtedy, gdy koszt naprawy wynosi powyżej 51% w stosunku do wartości samochodu przed zdarzeniem drogowym na terenie Niemiec.

ZAPYTAJ rzeczoznawce z MOTOEXPERT o :  szkoda całkowita auta w niemczech

szkoda całkowita auta w niemczech
szkoda całkowita auta w niemczech

Wpisy

Leasing

Korzystanie z samochodu osobowego w

Transport

Po wypadku samochodowym, który miał

Leasing

Posiadając predyspozycje do tego, żeby

Leasing

Małe i średnie firmy coraz

MOTOEXPERT

MOTOEXPERT – Rzeczoznawcy Samochodowi w

MAPA STRON