SIEĆ MIĘDZYNARODOWYCH RZECZOZNAWCÓW SAMOCHODOWYCH

Blog

Rzeczoznawcy i prawnicy pomogą! Wycena i likwidacja szkód- Niemcy, Austria, Szwajcaria, Polska, UE! SPECJALIZUJEMY SIĘ W OCENIE USZKODZEŃ POJAZDÓW POWYPADKOWYCH. Wykonujemy kalkulacje kosztów naprawy w 21 językach, w tym niemieckim, angielskim, holenderskim, polskim, hiszpańskim, włoskim, francuskim, węgierskim, norweskim, słowackim, rosyjskim, rumuńskim itp. Nasze usługi oferujemy na terenie  Niemiec, Polski, Austrii, Szwajcarii, Holandii, Włoch i Czech.Oferujemy Państwu nasze usługi eksperckie od raportów szkód OC, przez kompleksowe raporty szkód po rekonstrukcję wypadków.

Polski czy niemiecki warsztat samochodowy?

Poszkodowany nie z własnej winy w wypadku na terenie Niemiec ma prawo wybrać warsztat, w jakim dokona naprawy powstałych w skutek zdarzenia uszkodzeń. Większość poszkodowanych Polaków z góry zakłada, że powinien to być niemiecki warsztat samochodowy w związku z tym, iż niemieccy specjaliści w tej branży słyną jako dobrzy fachowcy. Niestety, zlecając dokonanie naprawy nieznanym dotąd mechanikom, może okazać się, że wykonali oni swoja pracę w sposób mało profesjonalny. Niestety dla większości poszkodowanych fakt ten ujawnia się zbyt późno, często dopiero po powrocie z Niemiec do Polski. Jest już wówczas najczęściej za późno, aby udowodnić pracownikowi niemieckiego warsztatu samochodowego błąd  w sztuce. Wówczas pozostaje już tylko dochodzenie swoich praw na drodze sądowej (co jest przecież niezwykle kosztowne i czasochłonne).

Pracownicy sieci rzeczoznawców samochodowych MOTOEXPERT proponują wobec tego poszkodowanym w wyniku wypadku na terenie Niemiec Polakom, aby powypadkowych napraw uszkodzonych samochodów dokonywać jednak w Polsce. Aby pomóc swoim klientom w wyborze właściwego polskiego warsztatu samochodowego (czy blacharsko- lakierniczego) pracownicy sieci rzeczoznawców samochodowych MOTOEXPERT w ramach programu „Perfekcyjny warsztat” zweryfikowali ponad 520 znajdujących się na terenie  całej Polski warsztatów i sieci dilerskich. Aby sprawdzić ich fachowość i kompetencje narzucili im wysokie wymagania, które spełniły niestety tylko 82 z nich. Na dowód świadczenia wysokiej jakości usług i wystawiania na nie 5-letniej gwarancji (również na usługi lakiernicze), oferowania swoim klientom na czas naprawy uszkodzonego samochodu możliwości korzystania z samochodu  zastępczego  i rozliczania się z poszkodowanymi w formie bezgotówkowej warsztaty  te otrzymały  certyfikaty MOTOEXPERT i są godne polecenia na terenie Polski.

Aby uzyskać informację o adresach tych certyfikowanych przez MOTOEXPERT warsztatów znajdujących się w rejonie zamieszkania poszkodowanego właściciela samochodu, należy zwrócić się z zapytaniem do polskojęzycznych pracowników sieci MOTOEXPERT pisząc na adres e-mail: info@MOTOEXPERT.com.pl lub telefoniczne, dzwoniąc pod numer telefonu +48 32 746 0777.

Wpisy

Leasing

Korzystanie z samochodu osobowego w

Transport

Po wypadku samochodowym, który miał

Leasing

Posiadając predyspozycje do tego, żeby

Leasing

Małe i średnie firmy coraz

MOTOEXPERT

MOTOEXPERT – Rzeczoznawcy Samochodowi w

MAPA STRON