SIEĆ MIĘDZYNARODOWYCH RZECZOZNAWCÓW SAMOCHODOWYCH

Blog

Rzeczoznawcy i prawnicy pomogą! Wycena i likwidacja szkód- Niemcy, Austria, Szwajcaria, Polska, UE! SPECJALIZUJEMY SIĘ W OCENIE USZKODZEŃ POJAZDÓW POWYPADKOWYCH. Wykonujemy kalkulacje kosztów naprawy w 21 językach, w tym niemieckim, angielskim, holenderskim, polskim, hiszpańskim, włoskim, francuskim, węgierskim, norweskim, słowackim, rosyjskim, rumuńskim itp. Nasze usługi oferujemy na terenie  Niemiec, Polski, Austrii, Szwajcarii, Holandii, Włoch i Czech.Oferujemy Państwu nasze usługi eksperckie od raportów szkód OC, przez kompleksowe raporty szkód po rekonstrukcję wypadków.

Opinia techniczna – Rzeczoznawca w Niemczech

Powypadkowa opinia techniczna rzeczoznawcy w Niemczech

Opinie ekspertów dotyczących wyceny samochodu czy jego wartości rynkowej mają zwykle duże znaczenie dla towarzystw ubezpieczeniowych. To właśnie dzięki nim ubezpieczyciele mogą obliczyć nie tylko teraźniejszą składkę ubezpieczeniową, ale także przyznać i wypłacić w późniejszym czasie należne odszkodowanie powypadkowe. Wypadek samochodowy poza granicami naszego kraju może być jednak dla nas wyjątkowo dotkliwy i wiązać się z niemałymi kłopotami, jeśli nie znamy języka. Po niezawinionym wypadku samochodowym  na terenie Niemiec dobrym rozwiązaniem i wyjściem z sytuacji może być jednak skorzystanie z pomocy lokalnego, niemieckiego rzeczoznawcy w Niemczech.

Sieć rzeczoznawców MOTOEXPERT w Norymberdze w Niemczech dysponuje na przykład rzeczoznawcami samochodowymi na terenie Niemiec, którzy w równych regionach tego kraju są w stanie  wykonać usługę rzeczoznawczą i dokonać oględzin powypadkowego pojazdu. Dodatkowo MOTOEXPERT w centrali firmy posiada niemieckiego rzeczoznawcę samochodowego mówiącego w języku polskim, który może udzielić pomocy technicznej osobom nie znającym języka niemieckiego.

Rzeczoznawca w Niemczech  (np. z sieci MOTOEXPERT) potrafi szybko zjawić się na miejscu postoju uszkodzonego samochodu i dokonać dokładnych oględzin, a w dalszej kolejności sporządzić wymaganą przez towarzystwo ubezpieczeniowe ekspertyzę określającą wartość powstałej szkody. Dokładność przy wykonywaniu oględzin samochodu oraz pełen obiektywnizm niezależnego rzeczoznawcy w Niemczech mogą pomóc niemieckiemu ekspertowi wystawić opinie na kwotę jaka  na pewno będzie nas satysfakcjonować.  Rzeczoznawca samochodowy w Niemczech dokonuje bowiem wyceny wartości powstałej szkody komunikacyjnej w oparciu o nowe i oryginalne części zamienne . Ponadto rzeczoznawca w Niemczech bierze pod uwagę niemieckie stawki roboczogodzin i niemiecki koszt części.

Nie zdarza się to dość często, ale istnieje możliwość, aby rzeczoznawca w Niemczech nie pobrał od nas bezpośrednio opłaty za wykonaną usługę, jeśli to my jesteśmy stroną poszkodowaną i braliśmy udział w niezawinionym wypadku drogowym na terenie Niemiec. Wówczas koszty wystawienia opinii i sporządzenia kompleksowej wyceny szkód samochodu ponosi bezpośrednio ubezpieczyciel strony, która była winna spowodowania wypadku. Koszty te są bowiem w Niemczech zaliczane do zakresu szkody komunikacyjnej i z reguły podlegają zwrotowi na rzecz poszkodowanego lub są ponoszone przez towarzystwo ubezpieczeniowe.

Rzeczoznawca sieci MOTOEXPERT w Niemczech jest z reguły osiągalny w każdej sytuacji i kontakt telefoniczny z biurem firmy w Norymberdze na pewno pomoże każdej osobie poszkodowanej w zdarzeniu drogowym na terenie Niemiec w uzyskaniu informacji, gdzie się zwrócić o wypłatę odszkodowania i w jaki sposób najlepiej dokonać wyceny szkód w pojeździe biorącym udział w wypadku lub kolizji drogowej za granicą.

Rzeczoznawca w Niemczech – Wypadek w Niemczech – Kolizja drogowa

Wpisy

Leasing

Korzystanie z samochodu osobowego w

Transport

Po wypadku samochodowym, który miał

Leasing

Posiadając predyspozycje do tego, żeby

Leasing

Małe i średnie firmy coraz

MOTOEXPERT

MOTOEXPERT – Rzeczoznawcy Samochodowi w

MAPA STRON