SIEĆ MIĘDZYNARODOWYCH RZECZOZNAWCÓW SAMOCHODOWYCH

Blog

Rzeczoznawcy i prawnicy pomogą! Wycena i likwidacja szkód- Niemcy, Austria, Szwajcaria, Polska, UE! SPECJALIZUJEMY SIĘ W OCENIE USZKODZEŃ POJAZDÓW POWYPADKOWYCH. Wykonujemy kalkulacje kosztów naprawy w 21 językach, w tym niemieckim, angielskim, holenderskim, polskim, hiszpańskim, włoskim, francuskim, węgierskim, norweskim, słowackim, rosyjskim, rumuńskim itp. Nasze usługi oferujemy na terenie  Niemiec, Polski, Austrii, Szwajcarii, Holandii, Włoch i Czech.Oferujemy Państwu nasze usługi eksperckie od raportów szkód OC, przez kompleksowe raporty szkód po rekonstrukcję wypadków.

Kolizja w Niemczech – Kalkulacja szkody

Kalkulacja szkód po kolizji w Niemczech

Kiedy stajemy się uczestnikami kolizji w Niemczech musimy zdawać sobie sprawę, ze na własną rękę raczej trudno będzie nam wiarygodnie i zgodnie z prawem rozstrzygnąć sprawę kalkulacji szkody i uzyskania należnego odszkodowania. Załatwienie formalności i zasady postępowania po kolizji w Niemczech tj. za granicą, dla osoby, która na co dzień nie zajmuje się takimi tematami, mogą okazać się wyjątkowo trudne i wyczerpujące. Często sprawy dotyczące kolizji samochodowych na terenie Niemiec nie są niestety przez obywateli Polski doprowadzane do końca, co skutkuje tym, iż osoby poszkodowane nie otrzymują należnych ich pieniędzy z odszkodowania, nawet wtedy, gdy do zdarzenia doszłod nie z ich winy.

Kolizja w Niemczech może dotyczyć każdego kierowcy podróżującego za granicę, ponieważ jest to zdarzenie losowe i dość często nie do końca zależne od nas. W związku z tym będąc kierowcą lub pasażerem pojazdu wyjeżdzającego do Niemiec, warto mieć przy sobie numer telefonu do centrali sieci rzeczoznawców samochodowych MOTOEXPERT w Norymberdze. Rzeczoznawcy MOTOEXPERT są niezależnymi ekspertami techniki samochodowej i profesjonalistami, którzy wykonują na rzecz polskich poszkodowanych m.in. opinie techniczne i kalkulacje szkód po wypadkach i kolizjach w Niemczech. Niezależni rzeczoznawcy z MOTOEXPERT są w stanie dokładnie i obiektywnie wycenić auto po wypadku, a także udzielić wskazówek i pomocy dla osób, które nie wiedzą, co dalej zrobić w tej sprawie.

Z pomocą rzeczoznawcy samochodowego z firmy MOTOEXPERT kolizja w Niemczech nie musi być problemem, gdy działa się zgodnie ze wskazówkami fachowców. Profesjonalna opinia techniczna auta i kalkulacja szkody komunikacyjnej po kolizji  na terenie Niemiec jest  zwykle podstawą do określenia należnej poszkodowanemu kwoty odszkodowania za szkody poniesione podczas kolizji w Niemczech. Na podstawie opinii rzeczoznawcy samochodowego poszkodowany nie z własnej winy z reguły otrzymuje wyliczoną przez niezależnego eksperta kwotę odszkodowania. Warto pamiętać, że jako poszkodowani możemy samodzielnie wybrać rzeczoznawcę, gdy to nie my jesteśmy sprawcami wypadku lub kolizji samochodowej na terenie Niemiec.

Gdy dochodzi do kolizji w Niemczech ocena techniczna fachowca tj. rzeczoznawcy jest prawidłowo wykonaną dokumentacją zawierającą określenie i wycenę wartości szkody oraz informującą o zakresie powstałej w wyniku zdarzenia szkody. Wieloletnie doświadczenie sieci MOTOEXPERT z Norymbergii sprawia, że korzystając z ich usług mamy zagwarantowane fachowe i bardzo dokładne oględziny pojazdu, oraz obiektywne ustalenie i wyliczenie kosztów powypadkowej naprawy pojazdu uszkodzonego w wyniku kolizji w Niemczech. Wycena auta oraz kalkulacja szkody po kolizji na terenie Niemiec  wykonywana przez ekspertów techniki samochodowej z sieci MOTOEXPERT jest zawsze wykonywana w pełni obiektywnie i rzetelnie.

 Wypadek drogowy w Niemczech – Kolizja w Niemczech – Rzeczoznawca w Niemczech

Wpisy

Leasing

Korzystanie z samochodu osobowego w

Transport

Po wypadku samochodowym, który miał

Leasing

Posiadając predyspozycje do tego, żeby

Leasing

Małe i średnie firmy coraz

MOTOEXPERT

MOTOEXPERT – Rzeczoznawcy Samochodowi w

MAPA STRON