SIEĆ MIĘDZYNARODOWYCH RZECZOZNAWCÓW SAMOCHODOWYCH

Blog

Rzeczoznawcy i prawnicy pomogą! Wycena i likwidacja szkód- Niemcy, Austria, Szwajcaria, Polska, UE! SPECJALIZUJEMY SIĘ W OCENIE USZKODZEŃ POJAZDÓW POWYPADKOWYCH. Wykonujemy kalkulacje kosztów naprawy w 21 językach, w tym niemieckim, angielskim, holenderskim, polskim, hiszpańskim, włoskim, francuskim, węgierskim, norweskim, słowackim, rosyjskim, rumuńskim itp. Nasze usługi oferujemy na terenie  Niemiec, Polski, Austrii, Szwajcarii, Holandii, Włoch i Czech.Oferujemy Państwu nasze usługi eksperckie od raportów szkód OC, przez kompleksowe raporty szkód po rekonstrukcję wypadków.

Odszkodowania za wypadek drogowy w Niemczech

Odszkodowania za wypadek drogowy w Niemczech

Jeżeli zostaniemy poszkodowani w wyniku wypadku drogowego na terenie Niemiec aby uzyskać pełną fachową pomoc powinniśmy się zwrócić do pracowników sieci rzeczoznawców samochodowych MOTOEXPERT, którzy są gotowi zawsze służyć pomocą poszkodowanym w wypadkach Polakom. Powinniśmy ponad to zwiedzieć, że mamy takie same prawa jak obywatele innych krajów i mamy prawo do następujących roszczeń:

Zwrotu kosztów naprawy samochodu na podstawie faktury VAT która została wystawiona przez warsztat samochodowy zarówno polski jak i niemiecki, który naprawiał nasz samochód. Zwrotu kosztów naprawy na podstawie opinii technicznej wystawionej przez rzeczoznawcę ( warto uzyskać opinię wystawioną przez niezależnego rzeczoznawcę np. sieci MOTOEXPERT). Uzyskania odszkodowania w przypadku szkody całkowitej, które pozwoli nam na zakup nowego samochodu o podobnej wartości i parametrach jakie miał nasz samochód. Uzyskania odszkodowania za spadek wartości rynkowej naszego samochodu, która miała miejsce automatycznie w chwili wypadku mimo iż np. wszystkie uszkodzenia zostały zaprawione. Możemy ponadto uzyskać zwrot kosztów wystawienia opinii technicznej jeżeli zdecydujemy aby taką opinię wystawił mam niezależny, bezstronny rzeczoznawca samochodowy np. sieci MOTOEXPERT. Koszt takiej opinii technicznej pokrywany jest z polisy sprawcy wypadku. Z  polisy sprawcy wypadku pokrywany jest również koszt niemieckiego adwokata, który będzie pomagał nam w załatwianiu wszystkich niezbędnych formalności związanych z wypadkiem. Przysługuje nam również zwrot kosztów holowania, jeżeli nasz samochód na skutek zdarzenia nie nadaje się do ruchu, do najbliższego warsztatu samochodowego lub najbliższy parking, W uzasadnionych przypadkach zwracany jest nawet koszt transportu takiego samochodu do Polski. Przysługuje nam możliwość otrzymania na czas naprawy auta zastępczego lub w przypadku kiedy jest to niemożliwe uzyskanie odszkodowania za straty powstałe w wyniku braku możliwości użytkowania własnego samochodu. Dzieje się tak najczęściej w przypadku kiedy samochód służy nam do pracy zarobkowej a na skutek wypadku jesteśmy tej możliwości pozbawieni a w związku z tym ponosimy straty.

Sieć rzeczoznawców samochodowych MOTOEXPERT służy pomocą poszkodowanym w wyniku wypadku na terenie Niemiec Polakom w uzyskaniu wszystkich możliwych odszkodowań.

Wpisy

Leasing

Korzystanie z samochodu osobowego w

Transport

Po wypadku samochodowym, który miał

Leasing

Posiadając predyspozycje do tego, żeby

Leasing

Małe i średnie firmy coraz

MOTOEXPERT

MOTOEXPERT – Rzeczoznawcy Samochodowi w

MAPA STRON