SIEĆ MIĘDZYNARODOWYCH RZECZOZNAWCÓW SAMOCHODOWYCH

Blog

Rzeczoznawcy i prawnicy pomogą! Wycena i likwidacja szkód- Niemcy, Austria, Szwajcaria, Polska, UE! SPECJALIZUJEMY SIĘ W OCENIE USZKODZEŃ POJAZDÓW POWYPADKOWYCH. Wykonujemy kalkulacje kosztów naprawy w 21 językach, w tym niemieckim, angielskim, holenderskim, polskim, hiszpańskim, włoskim, francuskim, węgierskim, norweskim, słowackim, rosyjskim, rumuńskim itp. Nasze usługi oferujemy na terenie  Niemiec, Polski, Austrii, Szwajcarii, Holandii, Włoch i Czech.Oferujemy Państwu nasze usługi eksperckie od raportów szkód OC, przez kompleksowe raporty szkód po rekonstrukcję wypadków.

Negocjowanie warunków ubezpieczenia auta leasingowanego

Firma leasingowa z racji posiadania wielu aut, które są użytkowane w ramach umowy leasingowej współpracuje ściśle z towarzystwami ubezpieczeniowymi z zakresie ich ubezpieczenia. Wiąże się to najczęściej z korzystanymi warunkami otrzymywanymi dla leasingobiorców. Nie wszystkie jednak oferty należą do najniższych.

Każdy z klientów firm leasingowych ma prawo do zorientowania się, jak prezentują się oferty innych towarzystw ubezpieczeniowych w zakresie ubezpieczenia konkretnego auta. Dzięki temu istnieje możliwość zaoszczędzenia na tego rodzaju usłudze, która w pakiecie posiada wysoką wartość pieniężną.

Zawsze warto jest zorientować się w jakich granicach pobierane są składki za ubezpieczenia samochodów, aby nie przepłacać za tego samego rodzaju usługi.

Czy leasingobiorca może negocjować cenę ubezpieczenia?

Kiedy po zapoznaniu się z ofertami innych towarzystw leasingobiorca pozyska korzystniejszą ofertę, może to stanowić podstawę do podjęcia rozmów z firma leasingową na temat uzyskania lepszych warunków ubezpieczenia.

Negocjacje w tym zakresie powinny być prowadzone na odpowiednim poziomie, z zastosowaniem mocnych argumentów, na przykład niższych ofert innych towarzystw ubezpieczeniowych.

Trzeba jednak wiedzieć, że powinno się posiadać informację na temat danej oferty w formie dokumentu sporządzonego przez pracownika towarzystwa ubezpieczeniowego lub innej osoby, która jest do tego upoważniona.

Leasingodawca nie bierze pod uwagę ofert polis ubezpieczeniowych, które powstały za pośrednictwem rozmowy telefonicznej lub kanału internetowego.

Wpisy

Leasing

Korzystanie z samochodu osobowego w

Transport

Po wypadku samochodowym, który miał

Leasing

Posiadając predyspozycje do tego, żeby

Leasing

Małe i średnie firmy coraz

MOTOEXPERT

MOTOEXPERT – Rzeczoznawcy Samochodowi w

MAPA STRON