SIEĆ MIĘDZYNARODOWYCH RZECZOZNAWCÓW SAMOCHODOWYCH

Blog

Rzeczoznawcy i prawnicy pomogą! Wycena i likwidacja szkód- Niemcy, Austria, Szwajcaria, Polska, UE! SPECJALIZUJEMY SIĘ W OCENIE USZKODZEŃ POJAZDÓW POWYPADKOWYCH. Wykonujemy kalkulacje kosztów naprawy w 21 językach, w tym niemieckim, angielskim, holenderskim, polskim, hiszpańskim, włoskim, francuskim, węgierskim, norweskim, słowackim, rosyjskim, rumuńskim itp. Nasze usługi oferujemy na terenie  Niemiec, Polski, Austrii, Szwajcarii, Holandii, Włoch i Czech.Oferujemy Państwu nasze usługi eksperckie od raportów szkód OC, przez kompleksowe raporty szkód po rekonstrukcję wypadków.

Likwidacja szkody powypadkowej

Spółka MOTOEXPERT e.K. to niemiecka firma specjalizująca się w udzielaniu kompleksowej pomocy osobom, które doświadczyły szkód drogowych powstałych na terenie krajów Unii Europejskiej. Szeroki zakres usług oferowany przez tę firmę umożliwia sfinalizowanie sprawy poniesionej szkody przy pomocy jednego kontaktu. Krótko mówiąc MOTOEXPERT jest w stanie zająć się sprawą już od momentu wypadku i poprowadzić ją do chwili wypłaty odszkodowania na rzecz poszkodowanego.
Rzeczoznawcy działający na terenie poszczególnych państw mają szeroki zakres usług, z których może skorzystać każdy uczestnik wypadku samochodowego. Dzięki temu, iż to jedna osoba może zająć się wszelkimi formalnościami, istnieje możliwość zaoszczędzenia pieniędzy, a przede wszystkim swojego cennego czasu. Wystarczy tylko nawiązać kontakt z rzeczoznawcą MOTOEXPERT na terenie odpowiedniego kraju. Już po krótkim przedstawieniu sytuacji można uzyskać fachową pomoc, która zapewni poczucie pewności i bezpieczeństwa.

Bardzo znaczącą informacją jest fakt, iż działa ona na terenie wielu krajów, między innymi na terenie Polski i Niemiec. Z tego też względu dokumenty sporządzane są w odpowiednim języku, według prawa obowiązującego na terenie państwa, w którym miał miejsce wypadek. Odpowiednie dostosowanie języka umożliwia bezproblemowe i szybsze wyjaśnienie sprawy odszkodowania.

Profesjonalne i indywidulane podejście do sprawy jest potwierdzone wieloletnią współpracą klientami na całym świcie. MOTOEXPERT to prężnie działająca firma przez ostatnie 12 lat na terenie różnych krajów Unii Europejskiej, która posiada wielu zadowolonych klientów. Dzięki stałemu realizowaniu potrzeb swoich zleceniodawców, firma jest na bieżąco poinformowana o wszelkich zmianach prawa drogowego i procedurach wdrażanych przy likwidacji szkód powypadkowych, powstałych na terenie państw europejskich.

Wpisy

Leasing

Korzystanie z samochodu osobowego w

Transport

Po wypadku samochodowym, który miał

Leasing

Posiadając predyspozycje do tego, żeby

Leasing

Małe i średnie firmy coraz

MOTOEXPERT

MOTOEXPERT – Rzeczoznawcy Samochodowi w

MAPA STRON