SIEĆ MIĘDZYNARODOWYCH RZECZOZNAWCÓW SAMOCHODOWYCH

Blog

Rzeczoznawcy i prawnicy pomogą! Wycena i likwidacja szkód- Niemcy, Austria, Szwajcaria, Polska, UE! SPECJALIZUJEMY SIĘ W OCENIE USZKODZEŃ POJAZDÓW POWYPADKOWYCH. Wykonujemy kalkulacje kosztów naprawy w 21 językach, w tym niemieckim, angielskim, holenderskim, polskim, hiszpańskim, włoskim, francuskim, węgierskim, norweskim, słowackim, rosyjskim, rumuńskim itp. Nasze usługi oferujemy na terenie  Niemiec, Polski, Austrii, Szwajcarii, Holandii, Włoch i Czech.Oferujemy Państwu nasze usługi eksperckie od raportów szkód OC, przez kompleksowe raporty szkód po rekonstrukcję wypadków.

Likwidacja szkód powypadkowych na terenie Niemiec

W obecnych czasach podróżowanie po terenie Unii Europejskiej stało się bardzo popularne. Dzieje się tak z wielu przyczyn, między innymi ludzie wyjeżdżają, aby rozpocząć nową pracę. Wiąże się z tym wzmożony ruch samochodowy, a co za tym idzie wypadki drogowe, które są często nie do przewidzenia.

Procedura związana z likwidacją szkody na terenie Niemiec wymaga zachowania odpowiedniej procedury. Każdy z kierowców powinien zapoznać się z zasadami panującymi na drogach w krajach Unii Europejskiej, ponieważ każdy może stać się ofiarą zdarzenia na drodze. Dzięki zachowaniu odpowiednich formalności, likwidacja szkody za granicą będzie o wiele prostsza i nie przysporzy problemów.

Szkoda powypadkowa, której wartość jest wyższa niż 750 euro umożliwia poszkodowanemu wybór niezależnego rzeczoznawcy, który sporządzi odpowiednią opinię. Na podstawie tego dokumentu będzie wiadomo z jakiej kategorii szkodą mamy do czynienia. Dzieli się je na szkody, które podlegają naprawie i szkody całkowite, których naprawa nie ma najmniejszego sensu. W przypadku szkody całkowitej poszkodowany otrzymuje odszkodowanie w takiej kwocie, która pozwoli na zakup pojazdu w stanie technicznym sprzed wypadku.

Oczywiście wybór rzeczoznawcy jest wyborem osoby poszkodowanej i sprawca wypadku nie ma żadnego wpływu na to, kto zostanie powołany do tej czynności. Jest to pewnego rodzaju uprawnienie osoby, która została poszkodowana w wypadku. Cała procedura likwidacja szkody powinna dokonana całkowicie bezstronnie, aby żadna ze stron nie czuła się oszukana.

Wpisy

Leasing

Korzystanie z samochodu osobowego w

Transport

Po wypadku samochodowym, który miał

Leasing

Posiadając predyspozycje do tego, żeby

Leasing

Małe i średnie firmy coraz

MOTOEXPERT

MOTOEXPERT – Rzeczoznawcy Samochodowi w

MAPA STRON