SIEĆ MIĘDZYNARODOWYCH RZECZOZNAWCÓW SAMOCHODOWYCH

Blog

Rzeczoznawcy i prawnicy pomogą! Wycena i likwidacja szkód- Niemcy, Austria, Szwajcaria, Polska, UE! SPECJALIZUJEMY SIĘ W OCENIE USZKODZEŃ POJAZDÓW POWYPADKOWYCH. Wykonujemy kalkulacje kosztów naprawy w 21 językach, w tym niemieckim, angielskim, holenderskim, polskim, hiszpańskim, włoskim, francuskim, węgierskim, norweskim, słowackim, rosyjskim, rumuńskim itp. Nasze usługi oferujemy na terenie  Niemiec, Polski, Austrii, Szwajcarii, Holandii, Włoch i Czech.Oferujemy Państwu nasze usługi eksperckie od raportów szkód OC, przez kompleksowe raporty szkód po rekonstrukcję wypadków.

Kradzież samochodu w leasingu

Podpisując umowę leasingową pozyskuje się informacje na temat dodatkowego ubezpieczenia samochodu, jakim jest GAP. Najprościej mówiąc jest to ubezpieczenie, które dotyczy szkód wyrządzonych przez szkody finansowe. Jest ono ściśle powiązane z umowami leasingu, ponieważ chronią one właśnie leasingobiorców przed szkodami wyrządzony na samochodzie, który nie jest ich własnością. Zakres obowiązywania ubezpieczenia GAP zawiera kradzież samochodu leasingowanego, ale również wyrządzonych szkód materialnych w postaci szkody całkowitej.

W zależności do tego na jakiego rodzaju ubezpieczenie GAP się zdecydujemy, zostaną zastosowane odpowiedniej wysokości raty miesięczne. Najczęściej są one doliczane do miesięcznych rat leasingowych, aby nie powielać leasingobiorcy transakcji pieniężnych. Nie są to jednak wysokie koszty, dlatego też warto jest się poważnie zastanowić nad tego rodzaju zabezpieczeniem. Istnieje możliwość, że ubezpieczenie GAP wyprowadzi z opresji poszkodowanego leasingobiorcę.

Towarzystwa ubezpieczeniowe wraz z cieszącym się zainteresowaniem na ubezpieczenie GAP obniżają ceny tego rodzaju produktu. Dzięki temu zawarcie umowy ubezpieczenia będzie jeszcze korzystniejsze. Zawsze warto zorientować się jakie obecnie stawki posiadają towarzystw ubezpieczeniowe. Zazwyczaj są to koszty nie przekraczające kilkudziesięciu złotych miesięcznie. Niskie raty ubezpieczenia zachęcają do skorzystania z oferty, ponieważ dzięki niej można o wiele spokojniej korzystać z umowy leasingowej na samochód.

Wpisy

Leasing

Korzystanie z samochodu osobowego w

Transport

Po wypadku samochodowym, który miał

Leasing

Posiadając predyspozycje do tego, żeby

Leasing

Małe i średnie firmy coraz

MOTOEXPERT

MOTOEXPERT – Rzeczoznawcy Samochodowi w

MAPA STRON