SIEĆ MIĘDZYNARODOWYCH RZECZOZNAWCÓW SAMOCHODOWYCH

Blog

Rzeczoznawcy i prawnicy pomogą! Wycena i likwidacja szkód- Niemcy, Austria, Szwajcaria, Polska, UE! SPECJALIZUJEMY SIĘ W OCENIE USZKODZEŃ POJAZDÓW POWYPADKOWYCH. Wykonujemy kalkulacje kosztów naprawy w 21 językach, w tym niemieckim, angielskim, holenderskim, polskim, hiszpańskim, włoskim, francuskim, węgierskim, norweskim, słowackim, rosyjskim, rumuńskim itp. Nasze usługi oferujemy na terenie  Niemiec, Polski, Austrii, Szwajcarii, Holandii, Włoch i Czech.Oferujemy Państwu nasze usługi eksperckie od raportów szkód OC, przez kompleksowe raporty szkód po rekonstrukcję wypadków.

Likwidacja szkody powypadkowej

Osoba poszkodowana w wypadku samochodowym, który miał miejsce na terenie Niemiec lub innego kraju Unii Europejskiej bezzwłocznie powinien skorzystać z odpowiedniej pomocy. Wypadki samochodowe w zależności od miejsca, w którym się wydarzyły powiązane są ze sporządzenie odpowiedniego rodzaju dokumentacji, która będzie podstawą do likwidacji szkody. W związku z tym najlepiej jest skontaktować się z wyspecjalizowaną w tym zakresie firmą zaraz po wypadku samochodowym.

Firma MOTOEXPERT działająca na terenie Polski i Niemiec jest w stanie kompleksowo zająć się sprawą już od pierwszej chwili po wypadku. Na stronie internetowej firmy można pozyskać informacje na temat jak należy zachować się na miejscu wypadku, gdy sprawcą był obcokrajowiec. Pozyskanie takich informacji pozwoli na uporządkowanie niezbędnych czynności do naprawy wyrządzonej szkody.

Bardzo często zdarza się tak, iż kierowcy nie mają często styczności z kolizjami drogowymi, których uczestnikami są osoby pochodzące z różnych krajów. Dla właściciela poszkodowanego auta może być to ogromny problem, ponieważ nie będzie on wiedział na jakiej zasadzie ma odbyć się likwidacja szkody. Wobec tego właśnie firma MOTOEXPERT wychodzi takim kierowcom naprzeciw. Dzięki temu poszkodowani w wypadku będą mieli pewność, iż będą umieli zachować zgodnie z obowiązującymi przepisami w danej sytuacji, aby usprawnić proces likwidacji szkody.

Pracownicy MOTOEXPERT poprzez informacje zawarte na stronie internetowej, przekazują wiedzę na temat tego jakie działania podjąć zaraz po wypadku samochodowym, jaki prawa przysługują poszkodowanemu, ale również gdzie można znaleźć najbliższy warsztat samochodowy. Te i inne informacje w pierwszej chwili po wypadku są najbardziej znaczące, a można je znaleźć w szybki sposób. W razie jakichkolwiek wątpliwości zawsze można skorzystać z informacji telefonicznej.

Wpisy

Leasing

Korzystanie z samochodu osobowego w

Transport

Po wypadku samochodowym, który miał

Leasing

Posiadając predyspozycje do tego, żeby

Leasing

Małe i średnie firmy coraz

MOTOEXPERT

MOTOEXPERT – Rzeczoznawcy Samochodowi w

MAPA STRON