SIEĆ MIĘDZYNARODOWYCH RZECZOZNAWCÓW SAMOCHODOWYCH

Blog

Rzeczoznawcy i prawnicy pomogą! Wycena i likwidacja szkód- Niemcy, Austria, Szwajcaria, Polska, UE! SPECJALIZUJEMY SIĘ W OCENIE USZKODZEŃ POJAZDÓW POWYPADKOWYCH. Wykonujemy kalkulacje kosztów naprawy w 21 językach, w tym niemieckim, angielskim, holenderskim, polskim, hiszpańskim, włoskim, francuskim, węgierskim, norweskim, słowackim, rosyjskim, rumuńskim itp. Nasze usługi oferujemy na terenie  Niemiec, Polski, Austrii, Szwajcarii, Holandii, Włoch i Czech.Oferujemy Państwu nasze usługi eksperckie od raportów szkód OC, przez kompleksowe raporty szkód po rekonstrukcję wypadków.

Kradzież samochodu w leasingu

Będąc użytkownikiem samochodu w leasingu należy liczyć się z pewnymi obowiązkami wobec leasingodawcy. Oczywiście z umowy leasingowej płynie wiele korzyści, z których leasingobiorca może swobodnie korzystać. Z cała pewnością jednak należy pamiętać o tym, iż użytkowane auto należy traktować jak swoje własne.

Ważne jest to, aby nie oszczędzać w tym przypadku na dodatkowych ubezpieczeniach, które mogą nas ochronić przed skutkami kradzieży. Jeżeli jest możliwość należy z niej skorzystać, gdyż nigdy nie ma się pewności, że zawarcie dobrowolnej umowy ubezpieczenia okaże się korzystne.

Dory leasingobiorca to taki, który dba o swoje interesy nawet po wygaśnięciu umowy leasingowej na skutek kradzieży pojazdu. Powinien on zainteresować się wysokością wypłaconego odszkodowania dla finansującego, wyliczoną wartością samochodu. Dzięki temu istnieje możliwość, iż uniknie się zawyżonych kosztów z tytułu nieopłaconych rat leasingowej.

W momencie kiedy dochodzi do sytuacji, kiedy firma ubezpieczeniowa zaniża wartość samochodu, leasingobiorca ma szanse na reakcje w tym zakresie. Dzięki temu koszty poniesione na rzecz finansującego mogą okazać się o wiele niższe.

W przypadku wyrządzenia jakichkolwiek szkód na samochodzie leasingowanym, również zalecane jest przeanalizowanie czy proces naprawy przebiegał w odpowiedni sposób. Powinno się szczegółowo zapoznać z jakością części, którymi był on naprawiany jak i warsztatem, w którym naprawa była dokonywana.

Wpisy

Leasing

Korzystanie z samochodu osobowego w

Transport

Po wypadku samochodowym, który miał

Leasing

Posiadając predyspozycje do tego, żeby

Leasing

Małe i średnie firmy coraz

MOTOEXPERT

MOTOEXPERT – Rzeczoznawcy Samochodowi w

MAPA STRON