SIEĆ MIĘDZYNARODOWYCH RZECZOZNAWCÓW SAMOCHODOWYCH

Blog

Rzeczoznawcy i prawnicy pomogą! Wycena i likwidacja szkód- Niemcy, Austria, Szwajcaria, Polska, UE! SPECJALIZUJEMY SIĘ W OCENIE USZKODZEŃ POJAZDÓW POWYPADKOWYCH. Wykonujemy kalkulacje kosztów naprawy w 21 językach, w tym niemieckim, angielskim, holenderskim, polskim, hiszpańskim, włoskim, francuskim, węgierskim, norweskim, słowackim, rosyjskim, rumuńskim itp. Nasze usługi oferujemy na terenie  Niemiec, Polski, Austrii, Szwajcarii, Holandii, Włoch i Czech.Oferujemy Państwu nasze usługi eksperckie od raportów szkód OC, przez kompleksowe raporty szkód po rekonstrukcję wypadków.

Kalkulacja szkód po wypadku lub kolizji drogowej na terenie Niemiec

Jeżeli zdarzy nam się wypadek i ulegniemy nie z naszej winy wypadkowi lub kolizji samochodowej na terenie Niemiec i nasze auto zostaje uszkodzone powinniśmy zastanowić się w jaki sposób dokonamy jego naprawy. Pierwszym elementem od którego zaczyna się naprawę uszkodzonego samochodu jest kalkulacja szkód. I tu powinniśmy się zastanowić czy warto się transportować uszkodzony samochód do Polski i dopiero dokonać procesu jego naprawy. Znacznie korzystniejsze jest dokonanie kalkulacji powstałych po wypadku lub kolizji samochodowej szkód bezpośrednio po wypadku jeszcze na terenie Niemiec nie trzeba wówczas przewozić uszkodzonego samochodu do Polski a kalkulacja szkód jest wg stawek niemieckich, czyli bardziej korzystniejszych dla nas – Polaków.
Dokonanie kalkulacji szkód po wypadku lub kolizji drogowej jeszcze na terenie Niemiec przez niezależnych, niezwiązanych z żadnym polskim towarzystwem ubezpieczeniowym ekspertów da nam gwarancję iż będzie ona bez stronnicza i możliwe najdokładniejsza a uzyskane na jej podstawie odszkodowanie za powstałe szkody możliwe najwyższe.

Do kogo się zwrócić z prośbą o dokonanie takiej bezstronnej kalkulacji jeszcze na terenie Niemiec?

O dokonanie bez stronniczej, niezależnej kalkulacji szkód powstałych w wyniku wypadku lub kolizji samochodowej, które powstały nie z naszej winy, możemy się zwrócić bezpośrednio po wypadku na terenie Niemiec, bez konieczności transportowania uszkodzonego samochodu do Polski, do ekspertów z sieci rzeczoznawców MOTOEXPERT. Rzeczoznawcy samochodowi z sieci MOTOEXPERT dokonywaniem niezależnych, bez stronniczych kalkulacji szkód samochodów uszkodzonych podczas wypadku lub kolizji zajmują się od wielu lat. Polskojęzyczni rzeczoznawcy z centrali w Norymberdze pomagają obecnie coraz większej liczbie Polaków ulegającym wypadkom na terenie Niemiec. Jeżeli zlecimy dokonanie kalkulacji szkód właśnie rzeczoznawcom samochodowym sieci MOTOEXPERT będziemy mieć gwarancję, że dokonają tego w sposób fachowy i bezstronny, a dokonana kalkulacja będzie po stawkach niemieckich, dzięki czemu będziemy mieć gwarancję, ze uzyskane na jej podstawie odszkodowanie za powstałe w wyniku wypadku lub kolizji samochodowej będzie możliwie największe.

Wpisy

Leasing

Korzystanie z samochodu osobowego w

Transport

Po wypadku samochodowym, który miał

Leasing

Posiadając predyspozycje do tego, żeby

Leasing

Małe i średnie firmy coraz

MOTOEXPERT

MOTOEXPERT – Rzeczoznawcy Samochodowi w

MAPA STRON