SIEĆ MIĘDZYNARODOWYCH RZECZOZNAWCÓW SAMOCHODOWYCH

Blog

Rzeczoznawcy i prawnicy pomogą! Wycena i likwidacja szkód- Niemcy, Austria, Szwajcaria, Polska, UE! SPECJALIZUJEMY SIĘ W OCENIE USZKODZEŃ POJAZDÓW POWYPADKOWYCH. Wykonujemy kalkulacje kosztów naprawy w 21 językach, w tym niemieckim, angielskim, holenderskim, polskim, hiszpańskim, włoskim, francuskim, węgierskim, norweskim, słowackim, rosyjskim, rumuńskim itp. Nasze usługi oferujemy na terenie  Niemiec, Polski, Austrii, Szwajcarii, Holandii, Włoch i Czech.Oferujemy Państwu nasze usługi eksperckie od raportów szkód OC, przez kompleksowe raporty szkód po rekonstrukcję wypadków.

Niemieckie kosztorysy napraw uszkodzonych samochodów

Jeżeli ulegniemy wypadkowi samochodowemu na terenie Niemiec i nasze auto zostanie uszkodzone możemy rozpocząć proces naprawy uszkodzonego samochodu zaraz po wypadku, jeszcze na terenie Niemiec bez konieczności przewożenia uszkodzonego samochodu do Polski i rozpoczęcia naprawy dopiero w Polsce. Pierwszym dokumentem, który powinniśmy otrzymać rozpoczynając proces naprawy uszkodzonego w wyniku wypadku lub kolizji samochodowej jest kosztorys naprawy.

Kosztorys naprawy powinien zawierać informacje o wszystkich uszkodzeniach samochodu, uwzględniać informacje o uszkodzonych częściach, tych które nadają się do naprawy oraz tych, które należy podczas naprawy wymienić na nowe. Otrzymanie szczegółowego i dokładnego kosztorysu naprawy jest niezmiernie istotne, ponieważ staje się on podstawą do wypłaty odszkodowania za uszkodzenia powstałe w wyniku wypadku komunikacyjnego.

Kosztorys napraw sporządzony przez eksperta w Niemczech jest znacznie korzystniejszy dla Polaków, ponieważ powinien być zgodny z niemieckim prawem oraz zawierać wyliczenia wg stawek niemieckich roboczo-godzin. Kosztorys napraw tego samego samochodu sporządzony w Polsce będzie zawierał wyliczenia wg stawek polskich, a zatem znacznie niższych i może zawierać on inne zalecenia niż zawierałby niemiecki bezstronny kosztorys napraw.

Warto jest więc rozpocząć proces naprawy samochodu jeszcze na terenie Niemiec i zlecić wykonanie kosztorysu naprawy niemieckiemu rzeczoznawcy samochodowemu.

Działająca na terenie całych Niemiec sieć rzeczoznawców samochodowych MOTOEXPERT zajmuje się pomocą poszkodowanym w wypadkach lub kolizjach drogowych, w tym również coraz większej liczbie Polaków poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych na terenie Niemiec. Polacy coraz chętniej korzystają z usług rzeczoznawców samochodowych sieci MOTOEXPERT, ponieważ znają oni język polski.

Kosztorysy napraw wykonane przez rzeczoznawców samochodowych sieci MOTOEXPET są dokładne i zgodne z niemieckim prawem oraz uwzględniają niemieckie stawki roboczo-godzin. Zawierają zgodne ze stanem faktycznym zalecenia naprawy uszkodzonych części lub wymiany ich na nowe. Wykonany dokładnie i szczegółowo kosztorys napraw staje się podstawą do wypłaty odszkodowania, które dzięki temu, że kosztorys sporządzono w Niemczech z uwzględnieniem niemieckich stawek, będzie wysokie i powinno wystarczyć na naprawę wszystkich uszkodzonych na skutek wypadku drogowego części.

Wpisy

Leasing

Korzystanie z samochodu osobowego w

Transport

Po wypadku samochodowym, który miał

Leasing

Posiadając predyspozycje do tego, żeby

Leasing

Małe i średnie firmy coraz

MOTOEXPERT

MOTOEXPERT – Rzeczoznawcy Samochodowi w

MAPA STRON