SIEĆ MIĘDZYNARODOWYCH RZECZOZNAWCÓW SAMOCHODOWYCH

Blog

Rzeczoznawcy i prawnicy pomogą! Wycena i likwidacja szkód- Niemcy, Austria, Szwajcaria, Polska, UE! SPECJALIZUJEMY SIĘ W OCENIE USZKODZEŃ POJAZDÓW POWYPADKOWYCH. Wykonujemy kalkulacje kosztów naprawy w 21 językach, w tym niemieckim, angielskim, holenderskim, polskim, hiszpańskim, włoskim, francuskim, węgierskim, norweskim, słowackim, rosyjskim, rumuńskim itp. Nasze usługi oferujemy na terenie  Niemiec, Polski, Austrii, Szwajcarii, Holandii, Włoch i Czech.Oferujemy Państwu nasze usługi eksperckie od raportów szkód OC, przez kompleksowe raporty szkód po rekonstrukcję wypadków.

Wypadek lub kolizja drogowa na terenie Niemiec

W związku z tym, iż z roku na rok coraz bardziej rośnie liczba Polaków przyjeżdżających do Niemiec, rośnie też liczba wypadków samochodowych z udziałem obywateli Polskich, którzy zostają w nich poszkodowani nie z własnej winy.

Bardzo często zdarza się, że poszkodowani, w wyniku wypadku lub kolizji samochodowej na terenie Niemiec, Polacy zostają pozostawieni sami sobie, pozbawieni samochodu, który został w wyniku tego zdarzenia uszkodzony, tak, że nie nadaje się do dalszego poruszania się nim. W związku z nieznajomością języka, czy niemieckiego prawa, załatwienie jakichkolwiek dokumentów związanych z wypadkiem sprawia im duży problem. W związku z tym często mała i wydawałoby się nieznaczna kolizja, czy niewielkie uszkodzenia stają się problemami pozornie nie do rozwiązania. I tak już ciężką sytuację poszkodowanych, w wyniku wypadku lub kolizji samochodowej, Polaków pogarsza często fakt, iż przez nieznajomość niemieckiego prawa nie dopilnowali oni wszystkich istotnych spraw w procesie likwidacji szkody i ma to znaczący wpływ na uzyskanie odszkodowania za wypadek lub kolizję samochodową na terenie Niemiec.

Aby zapobiec takim nieprawidłowościom, działająca na terenie całych Niemiec, sieć rzeczoznawców samochodowych MOTOEXPERT oferuje Polakom poszkodowanym w wyniku wypadku lub kolizji drogowej na terenie Niemiec pomoc w załatwieniu wszystkich niezbędnych formalności.

Na tej stronie internetowej znajdziecie Państwo szereg istotnych informacji niezbędnych w przypadku wypadku lub kolizji drogowej na terenie Niemiec. Wszystkie problemy i zagadnienia opisane na niniejszej stronie bazują na dużym doświadczeniu naszych polskich i niemieckich rzeczoznawców samochodowych, na doskonałej znajomości branży i ich ciągłemu rozwojowi.

Jeżeli macie Państwo jakiekolwiek pytania związane postępowaniem po wypadku lub kolizji samochodowej na terenie Niemiec lub chcieliby Państwo uzyskać bliższe informacje o pomocy, jaką oferujemy poszkodowanym w wyniku wypadku lub kolizji samochodowej na terenie Niemiec Polakom prosimy o telefoniczny kontakt z naszym biurem pod polskim numerem telefonu +48 327460777 lub niemieckim +49 9119646455, polskojęzyczni pracownicy sieci rzeczoznawców samochodowych MOTOEXPERT udzielą Państwu wszystkich niezbędnych informacji związanych z samym wypadkiem i likwidacją szkody powypadkowej.

 

Wpisy

Leasing

Korzystanie z samochodu osobowego w

Transport

Po wypadku samochodowym, który miał

Leasing

Posiadając predyspozycje do tego, żeby

Leasing

Małe i średnie firmy coraz

MOTOEXPERT

MOTOEXPERT – Rzeczoznawcy Samochodowi w

MAPA STRON