SIEĆ MIĘDZYNARODOWYCH RZECZOZNAWCÓW SAMOCHODOWYCH

Blog

Rzeczoznawcy i prawnicy pomogą! Wycena i likwidacja szkód- Niemcy, Austria, Szwajcaria, Polska, UE! SPECJALIZUJEMY SIĘ W OCENIE USZKODZEŃ POJAZDÓW POWYPADKOWYCH. Wykonujemy kalkulacje kosztów naprawy w 21 językach, w tym niemieckim, angielskim, holenderskim, polskim, hiszpańskim, włoskim, francuskim, węgierskim, norweskim, słowackim, rosyjskim, rumuńskim itp. Nasze usługi oferujemy na terenie  Niemiec, Polski, Austrii, Szwajcarii, Holandii, Włoch i Czech.Oferujemy Państwu nasze usługi eksperckie od raportów szkód OC, przez kompleksowe raporty szkód po rekonstrukcję wypadków.

Wycena szkód po wypadku drogowym i kolizji samochodem w Niemczech z OC sprawcy

Wycena szkód auta po kolizji autem lub kolizji samochodowej  w Niemczech z OC pojazdu sprawcy.  ?

Kosztorys naprawy, wycena szkód auta po kolizji autem lub kolizji samochodowej  w Niemczech z OC pojazdu sprawcy !

Dokładny kosztorys naprawy i wycena szkód auta po kolizji samochodem lub wypadku drogowym   w Niemczech z OC pojazdu sprawcy ! W związku ze zwiększoną liczbą wypadków w Niemczech do jakich dochodzi na niemieckich drogach, zwiększa się też liczba wypadków z udziałem np. Polaków. Z przykrością trzeba stwierdzić, że wzrasta wobec tego też liczba zanizonych lub błędnie wykonanych opinii technicznych i kosztorysów napraw polskich samochodów uszkodzonych w wyniku wypadku lub kolizji w Niemczech. Podstawowym problemem, jest zaniżanie wycen szkód a co za tym idzie – zaniżanie wysokości odszkodowań wypłacanych poszkodowanym Polakom. Dzięki zaniżonym wartościom powypadkowych wycen szkód Towarzystwa Ubezpieczeniowe zaoszczedzają rocznie miliony Euro, a co za tym idzie poszkodowani w wyniku wypadku  samochodowego rocznie tracą swe pieniądze, bo nie są im one wypłacane. Najczęstszymi błędami pojawiającymi się w wycenach powypadkowych szkód samochodów na polskich znakach rejestracyjnych są: zaniżenie stawki roboczo-godzinowej warsztatów samochodowych, niedokładnie wykonane oględziny uszkodzeń samochodu po wypadku, niezakwalifikowanie wszystkich uszkodzeń samochodu jako uszkodzeń powstałych w wyniku wypadku, niewłaściwe zakwalifikowanie części do wymiany lub zakwalifikowanie ich tylko do naprawy, niewłaściwe i niezgodne z zaleceniami producenta postępowanie nie zgoda z prawem niemieckim.

Do wypłaty zaniżonego odszkodowania, oprócz niedokładnie wykonanego kosztorysu i opinii technicznej, może dojść z powodu zaniżonej wartości samochodu. Może to być spowodowane nieznajomością niemieckich realiów przez dokonującego wyceny eksperta, który najczęściej opiera się na informacjach katalogowych, a nie bierze pod uwagę rzeczywistej sytuacji rynku samochodowego w rejonie zamieszkania poszkodowanego właściciela samochodu. Inną przyczyna takiego stanu rzeczy jest niewłaściwe wyliczenie wartości wyposażenia samochodu.

Wobec tego należy się zastanowić nad właściwym wyborem NIEZALEZNEGO rzeczoznawcy np. z MOTOEXPERT , który dokona PRECYZYJNIEJ wyceny szkody samochodu. W takim przypadku najlepszym wyborem będzie zlecenie wykonania opinii technicznej niezależnemu rzeczoznawcy samochodowemu z MOTOEXPERT, bo taka niemiecka opinia techniczna jest PRECYZYJNA i zgodnie z niemieckim prawem prawidłowa – niezwiązany z żadnym Towarzystwem Ubezpieczeniowym.

Niezależny niemiecki rzeczoznawca samochodowy wykona niemiecka opinie i kosztorys naprawy szbko i sprawnie.

Napewno warto więc zwrócić się o pomoc do niezależnych rzeczoznawców samochodowych sieci MOTOEXPERT. Wykonana przez nich wycena szkód po wypadku będzie dokładna i uwzględniająca parwo niemieckie, a otrzymane na jej podstawie odszkodowanie PELNE.

 

ZLEC WYCENE SZKODY-  ZA OPINIE PLACI UBEZPIECZYCIEL SPRAWCY Z OC 

banner motoexpert rzeczoznawcy

Wpisy

Leasing

Korzystanie z samochodu osobowego w

Transport

Po wypadku samochodowym, który miał

Leasing

Posiadając predyspozycje do tego, żeby

Leasing

Małe i średnie firmy coraz

MOTOEXPERT

MOTOEXPERT – Rzeczoznawcy Samochodowi w

MAPA STRON