SIEĆ MIĘDZYNARODOWYCH RZECZOZNAWCÓW SAMOCHODOWYCH

Blog

Rzeczoznawcy i prawnicy pomogą! Wycena i likwidacja szkód- Niemcy, Austria, Szwajcaria, Polska, UE! SPECJALIZUJEMY SIĘ W OCENIE USZKODZEŃ POJAZDÓW POWYPADKOWYCH. Wykonujemy kalkulacje kosztów naprawy w 21 językach, w tym niemieckim, angielskim, holenderskim, polskim, hiszpańskim, włoskim, francuskim, węgierskim, norweskim, słowackim, rosyjskim, rumuńskim itp. Nasze usługi oferujemy na terenie  Niemiec, Polski, Austrii, Szwajcarii, Holandii, Włoch i Czech.Oferujemy Państwu nasze usługi eksperckie od raportów szkód OC, przez kompleksowe raporty szkód po rekonstrukcję wypadków.

Ubezpieczenie GAP

Korzystając z samochodu w ramach umowy leasingowej należy przygotować się na czynności związane z ubezpieczeniem pojazdu na warunkach określonych przez leasingodawcę. Ze względu na to, że to on jest właścicielem samochodu, ma możliwość żądania od wynajmującego zawarcia takiego ubezpieczenia, jakie w pełni będzie chroniło jego własność.

Kogo chroni pakiet ubezpieczenia?

Ubezpieczenie ma za zadanie uchronić leasingodawcę przed kosztami związanymi z naprawą samochodu w razie jego uszkodzenia bądź otrzymania rekompensaty po jego stracie. Leasingobiorca jest zabezpieczony w przypadku wystąpienia szkody na drodze bądź kradzieży pojazdu. Dzięki temu użytkownik pojazdu nie powinien być obciążony żadnymi innymi kosztami w sytuacji, kiedy przedmiot umowy najmu zostanie w jakiś sposób naruszony.

Jakie warunki musi spełniać ubezpieczenie?

Przez pakiet ubezpieczenia rozumie się obowiązkowe ubezpieczenie OC i AC, czasem rozszerzone o inne dobrowolne polisy. Umowa ubezpieczenia AC powinna spełniać określone warunki:

  • wariant naprawy szkody na oryginalnych częściach, w autoryzowanym serwisie marki samochodu,
  • stała suma ubezpieczenia przez cały okres trwania umowy ubezpieczeniowej,
  • zniesienie franszyzy integralnej i udziału własnego w naprawie uszkodzonego auta.

Szeroki zakres ubezpieczenia AC wiąże się z zapłatą wysokiej składki ubezpieczeniowej. W momencie kiedy jest to nieuniknione, chcąc korzystać z leasingu pojazdu, trzeba przystać na proponowane przez towarzystwo ubezpieczeniowe warunki. W sytuacji kiedy leasingodawca deklaruje się do zawarcia wszelkich niezbędnych umów ubezpieczenia, warto skorzystać z takiej opcji, ponieważ okazuje się ona opłacalna.

Wpisy

Leasing

Korzystanie z samochodu osobowego w

Transport

Po wypadku samochodowym, który miał

Leasing

Posiadając predyspozycje do tego, żeby

Leasing

Małe i średnie firmy coraz

MOTOEXPERT

MOTOEXPERT – Rzeczoznawcy Samochodowi w

MAPA STRON