SIEĆ MIĘDZYNARODOWYCH RZECZOZNAWCÓW SAMOCHODOWYCH

Blog

Rzeczoznawcy i prawnicy pomogą! Wycena i likwidacja szkód- Niemcy, Austria, Szwajcaria, Polska, UE! SPECJALIZUJEMY SIĘ W OCENIE USZKODZEŃ POJAZDÓW POWYPADKOWYCH. Wykonujemy kalkulacje kosztów naprawy w 21 językach, w tym niemieckim, angielskim, holenderskim, polskim, hiszpańskim, włoskim, francuskim, węgierskim, norweskim, słowackim, rosyjskim, rumuńskim itp. Nasze usługi oferujemy na terenie  Niemiec, Polski, Austrii, Szwajcarii, Holandii, Włoch i Czech.Oferujemy Państwu nasze usługi eksperckie od raportów szkód OC, przez kompleksowe raporty szkód po rekonstrukcję wypadków.

Szkoda całkowita samochodu w leasingu

Leasingobiorca doznając szkody całkowitej użyczonego pojazdu ma wobec firmy leasingowej odpowiednie zobowiązania, z których musi się wywiązać. Dla osób, które nie miały styczności wcześniej z procedurami związanymi z likwidacją takowych szkód, zaleca się skorzystanie z pomocy radców prawnych bądź adwokatów. Pomogą oni w przeprowadzeniu całego procesu zgodnie z obowiązującym prawem i zapisami umowy leasingowej.

Pomoc prawna przy szkodzie całkowitej pojazdu leasingowanego

Osoba decydująca się na skorzystanie z auta w ramach umowy leasingowej nie zawsze jest zapoznana z zasadami obowiązującymi przy likwidacji szkody w przypadku szkody całkowitej. Warto jest więc skorzystanie z pomocy adwokata, który specjalizuje się w zakresie szkód całkowitych aut leasingowanych.

Najczęściej osoba taka staje się pełnomocnikiem leasingobiorcy, a w związku z tym uczestnicy w kontaktach z firmą leasingową i ubezpieczycielem. Ponadto adwokat lub radca prawny jest w stanie sporządzić wszelkiego rodzaju pisma niezbędne w procesie zgłoszenia szkody całkowitej. Leasingobiorca jest na bieżąco informowany o postępach w sprawie i jego uczestnictwo jest ograniczone do minimum, aby zaoszczędzić stresu. Jest to niezastąpiona pomoc, z której płynie wiele korzyści dla leasingobiorcy.

 

 

 

Wpisy

Leasing

Korzystanie z samochodu osobowego w

Transport

Po wypadku samochodowym, który miał

Leasing

Posiadając predyspozycje do tego, żeby

Leasing

Małe i średnie firmy coraz

MOTOEXPERT

MOTOEXPERT – Rzeczoznawcy Samochodowi w

MAPA STRON