SIEĆ MIĘDZYNARODOWYCH RZECZOZNAWCÓW SAMOCHODOWYCH

Blog

Rzeczoznawcy i prawnicy pomogą! Wycena i likwidacja szkód- Niemcy, Austria, Szwajcaria, Polska, UE! SPECJALIZUJEMY SIĘ W OCENIE USZKODZEŃ POJAZDÓW POWYPADKOWYCH. Wykonujemy kalkulacje kosztów naprawy w 21 językach, w tym niemieckim, angielskim, holenderskim, polskim, hiszpańskim, włoskim, francuskim, węgierskim, norweskim, słowackim, rosyjskim, rumuńskim itp. Nasze usługi oferujemy na terenie  Niemiec, Polski, Austrii, Szwajcarii, Holandii, Włoch i Czech.Oferujemy Państwu nasze usługi eksperckie od raportów szkód OC, przez kompleksowe raporty szkód po rekonstrukcję wypadków.

Niemiecki rzeczoznawca samochodowy

Jak znaleźć dobrego rzeczoznawcę w Niemczech?

Wybór dobrego rzeczoznawcy w Niemczech, który wyceni wartość i zakres uszkodzeń powypadkowego pojazdu jets niezwykle istotny w przypadku niezawinionych zdarzeń drogowych. Aby skorzystać z pomocy niemieckiego eksperta techniki samochodowej z reguły qystarczy zadzwonić i umówić termin. P pomoc, jakiej może udzielić osobie poszkodowanej w niezawinionym wypadku drogowym niezależny rzeczoznawca w Niemczech często pozwala nie popełnić dość powszechnego błędu, jakim jest skorzystanie z usług rzeczoznawcy wskazanego przez ubezpieczyciela w procedurze likwidacji szkody.

Gdy do wypadku drogowego dochodzi za granicą podobnie jak wezwanie Policji (nr alarmowy 110) również wybór dobrego i niezależnego rzeczoznawcy z Niemiec może okazać się niezwykle istotny i pomocny w likwidacji szkód powypadkowych.  Jeśli polskiemu kierowcy, który nie zna języka niemieckiego, zdarzy się wypadek lub kolizja na terenie Niemiec warto by skontaktował się możliwie jak najszybciej z rzeczoznawcą w Niemczech należącym do sieci MOTOEXPERT.

Zgłoszenia szkody komunikacyjnej, jaka powstała za granicą, każdy poszkodowany może dokonać u niezależnego rzeczoznawcy MOTOEXPERT w Niemczech dzwoniąc na centralę telefoniczną firmy. Po dokonaniu zgłoszenia rzeczoznawca w Niemczech będzie w stanie udzielić nam fachowej pomocy, a nawet – w uzasadnionych przypadkach – rozliczyć koszt usługi rzeczoznawczej w sposób bezgotówkowy. Profesjonalizm rzeczoznawcy MOTOEXPERT w Niemczech sprawia, że jako osoby poszkodowane możemy zasięgnąć niezbędnych informacji dotyczących zasad wyceny szkód powypadkowych za granicą.

Jeśli po wypadku za granicą samodzielnie przystąpimy do  załatwienia wszelkich formalności, może się zdarzyć, że w pewnym momencie zabraknie nam wiedzy jak postępować. Mamy jednak do tego prawo. Dużo rozsądniej jest jednak skorzystać z pomocy, jaką oferuje rzeczoznawca w Niemczech – sieć MOTOEXPERT. Często bowiem osoby poszkodowane na terenie Niemiec nie zdają sobie sprawy, że jeżeli to nie my jesteśmy bezpośrednim sprawcą kolizji czy wypadku, mamy prawo wybrać niezależnego  rzeczoznawcę w Niemczech, który zajmie się wyceną wartości szkód powstałych w pojeździe.

Wycena szkody – Rzeczoznawca w Niemczech – Wypadek drogowy Niemcy

Wpisy

Leasing

Korzystanie z samochodu osobowego w

Transport

Po wypadku samochodowym, który miał

Leasing

Posiadając predyspozycje do tego, żeby

Leasing

Małe i średnie firmy coraz

MOTOEXPERT

MOTOEXPERT – Rzeczoznawcy Samochodowi w

MAPA STRON