SIEĆ MIĘDZYNARODOWYCH RZECZOZNAWCÓW SAMOCHODOWYCH

Blog

Rzeczoznawcy i prawnicy pomogą! Wycena i likwidacja szkód- Niemcy, Austria, Szwajcaria, Polska, UE! SPECJALIZUJEMY SIĘ W OCENIE USZKODZEŃ POJAZDÓW POWYPADKOWYCH. Wykonujemy kalkulacje kosztów naprawy w 21 językach, w tym niemieckim, angielskim, holenderskim, polskim, hiszpańskim, włoskim, francuskim, węgierskim, norweskim, słowackim, rosyjskim, rumuńskim itp. Nasze usługi oferujemy na terenie  Niemiec, Polski, Austrii, Szwajcarii, Holandii, Włoch i Czech.Oferujemy Państwu nasze usługi eksperckie od raportów szkód OC, przez kompleksowe raporty szkód po rekonstrukcję wypadków.

Leasing

Korzystanie z samochodu osobowego w obecnych czasach jest to ogromny komfort i niektórzy nie wyobrażają sobie funkcjonowania bez niego. W sytuacji kiedy nie posiada się środków na nabycie pojazdu, może skorzystać z pomocy w postaci kredytu bądź też leasingu. W zależności od tego w jakiej się jest sytuacji finansowej, istnieje możliwość wyboru odpowiedniej formy nabycia w użytkowanie bądź posiadanie samochodu.

Istnieje kilka różnic miedzy kredytem na samochód a leasingiem. Przede wszystkim należy zaznaczyć, iż w przypadku kredytu samochód staje się własnością kredytobiorcy, natomiast leasingobiorca jest tylko użytkownikiem pojazdu. Korzystający z samochodu ma możliwość dopiero po zakończeniu umowy wykupić auto na określonych warunkach. Jest to oczywiście bardzo dobre rozwiązanie, jednak wiąże się z poniesieniem odpowiedniej wysokości kosztów.

W zależności od tego jakie posiada się możliwości finansowe, inwestuje się w odpowiednią formę pozyskania samochodu osobowego. Warto zastanowić się odpowiednio, ponieważ jest to zobowiązanie, które powstaje na kilka lat i należy wywiązywać się z wszystkich obowiązków.

Wpisy

Leasing

Korzystanie z samochodu osobowego w

Transport

Po wypadku samochodowym, który miał

Leasing

Posiadając predyspozycje do tego, żeby

Leasing

Małe i średnie firmy coraz

MOTOEXPERT

MOTOEXPERT – Rzeczoznawcy Samochodowi w

MAPA STRON