SIEĆ MIĘDZYNARODOWYCH RZECZOZNAWCÓW SAMOCHODOWYCH

Blog

Rzeczoznawcy i prawnicy pomogą! Wycena i likwidacja szkód- Niemcy, Austria, Szwajcaria, Polska, UE! SPECJALIZUJEMY SIĘ W OCENIE USZKODZEŃ POJAZDÓW POWYPADKOWYCH. Wykonujemy kalkulacje kosztów naprawy w 21 językach, w tym niemieckim, angielskim, holenderskim, polskim, hiszpańskim, włoskim, francuskim, węgierskim, norweskim, słowackim, rosyjskim, rumuńskim itp. Nasze usługi oferujemy na terenie  Niemiec, Polski, Austrii, Szwajcarii, Holandii, Włoch i Czech.Oferujemy Państwu nasze usługi eksperckie od raportów szkód OC, przez kompleksowe raporty szkód po rekonstrukcję wypadków.

Kradzież samochodu w leasingu

Zawierając umowę leasingu samochodu należy odpowiednio zapoznać się z zapisami umowy leasingowej, jak też z przepisami, które ją regulują. Każdy użytkownik powinien wiedzieć z jakimi obowiązkami i prawami może spotkać się w określonych sytuacjach. Dzięki temu nawiązanie współpracy z leasingodawcą będzie bardziej przejrzyste i leasingobiorca wie na jakich zasadach opiera się użytkowanie samochodu.

Jedną z bardziej znaczących kwestii, z którymi należy się zapoznać jest sytuacja związana z kradzieżą samochodu w leasingu. Tego rodzaju strata może spotkać dosłownie każdego leasingobiorcę, a nie wszyscy z nich wiedzą jak się zachować w tak ciężkiej sytuacji. Co najważniejsze, nie posiadają oni świadomości co do tego, jak ustrzec się przed ogromnymi konsekwencjami jakie niesie za sobą kradzież.

Zabezpieczenie swoich interesów powinno  być priorytetem dla każdego leasingobiorcy. Powinien on wiedzieć, że istnieje możliwość zabezpieczenia się na wypadek użytkowania samochodu na podstawie umowy leasingu.

Zabezpieczenie na wypadek kradzieży samochodu w leasingu daje możliwość ubezpieczenie GAP, czyli ubezpieczenie które działa w zakresie szkód co do strat finansowych. W sytuacji kiedy dojdzie do kradzieży leasingowanego auta ubezpieczyciel wypłaci stosowane odszkodowanie, które uchroni użytkownika pojazdu przed kosztami związanymi ze zwrotem środków za nieopłacone raty leasingowe. Wbrew pozorom jest o ogromna pomoc, ponieważ choć w małym stopniu wypłacone środki są w stanie poprawić beznadziejną sytuację leasingobiorcy, który został pozbawiony wynajmowanego auta.

Wpisy

Leasing

Korzystanie z samochodu osobowego w

Transport

Po wypadku samochodowym, który miał

Leasing

Posiadając predyspozycje do tego, żeby

Leasing

Małe i średnie firmy coraz

MOTOEXPERT

MOTOEXPERT – Rzeczoznawcy Samochodowi w

MAPA STRON