SIEĆ MIĘDZYNARODOWYCH RZECZOZNAWCÓW SAMOCHODOWYCH

Blog

Rzeczoznawcy i prawnicy pomogą! Wycena i likwidacja szkód- Niemcy, Austria, Szwajcaria, Polska, UE! SPECJALIZUJEMY SIĘ W OCENIE USZKODZEŃ POJAZDÓW POWYPADKOWYCH. Wykonujemy kalkulacje kosztów naprawy w 21 językach, w tym niemieckim, angielskim, holenderskim, polskim, hiszpańskim, włoskim, francuskim, węgierskim, norweskim, słowackim, rosyjskim, rumuńskim itp. Nasze usługi oferujemy na terenie  Niemiec, Polski, Austrii, Szwajcarii, Holandii, Włoch i Czech.Oferujemy Państwu nasze usługi eksperckie od raportów szkód OC, przez kompleksowe raporty szkód po rekonstrukcję wypadków.

Kalkulacja szkód po wypadkach na terenie Niemiec

Działająca na terenie całych Niemiec siec rzeczoznawców samochodowych MOTOEXPERT, z centralą w Norymberdze, od wielu lat zajmuje się kalkulacją szkód samochodów uszkodzonych na skutek wypadku lub kolizji samochodowej na terenie Niemiec. Dzięki współpracy z polskojęzycznymi ekspertami obecnie pomaga również coraz większej liczbie Polaków poszkodowanych – nie z ich winy w wypadkach lub kolizjach samochodowych na terenie Niemiec.

Co nam daje kalkulacja szkód bezpośrednio po wypadku na terenie Niemiec?

Niewielu naszych obywateli zdaje sobie sprawę z tego, że istnieje możliwość skorzystania z pomocy polskojęzycznego rzeczoznawcy samochodowego bezpośrednio po wypadku jeszcze na terenie Niemiec, bez konieczności uciążliwego i czasochłonnego transportowania, uszkodzonego w skutek wypadku lub kolizji samochodowej, pojazdu do Polski.

Możemy jeszcze na terenie Niemiec rozpocząć proces naprawy naszego uszkodzonego samochodu i zlecić wykonanie kalkulacji szkód polskojęzycznemu rzeczoznawcy samochodowemu sieci MOTOEXPERT. Możemy na tym wiele skorzystać. Po pierwsze unikniemy problemów związanych z bariera językową, jeżeli w sposób niewystarczający znamy język niemiecki, po drugie zaoszczędzimy czas i nie będziemy musieli przewozić uszkodzonego samochodu do Polski, ponadto możemy mieć pewność, że wykonana przez rzeczoznawcę samochodowego sieci MOTOEXPERT kalkulacja szkód będzie dokonana w sposób niezmiernie dokładny, ponieważ eksperci sieci MOTOEXPERT dzięki długoletniemu doświadczeniu kalkulacje szkód dokonują w sposób bardzo dokładny i staranny oraz bezstronny, gdyż rzeczoznawcy samochodowi sieci MOTOEXPERT nie są związani z żadnym towarzystwem ubezpieczeniowym.

Warto zwrócić uwagę na fakt, iż dokonana na terenie Niemiec kalkulacja szkód, również dla obywateli Polski, jest dokonana i wyliczana zgodnie z niemieckim prawem i według niemieckich stawek, co jest niewątpliwie korzystne dla obywateli naszego kraju ulegającym nie z ich winy wypadkom lub kolizjom samochodowym na terenie Niemiec.

Kalkulacja szkód wykonana przez niezależnego i bezstronnego rzeczoznawcę samochodowego z działającej na terenie całych Niemiec sieci MOTOEXPERT jest dokładna i zawiera wszystkie wymagane elementy, ponadto stanie się podstawą do wypłaty możliwie najwyższego odszkodowania za straty powstałe w wyniku wypadku lub kolizji samochodowej na terenie Niemiec.

Wpisy

Leasing

Korzystanie z samochodu osobowego w

Transport

Po wypadku samochodowym, który miał

Leasing

Posiadając predyspozycje do tego, żeby

Leasing

Małe i średnie firmy coraz

MOTOEXPERT

MOTOEXPERT – Rzeczoznawcy Samochodowi w

MAPA STRON