SIEĆ MIĘDZYNARODOWYCH RZECZOZNAWCÓW SAMOCHODOWYCH

Blog

Rzeczoznawcy i prawnicy pomogą! Wycena i likwidacja szkód- Niemcy, Austria, Szwajcaria, Polska, UE! SPECJALIZUJEMY SIĘ W OCENIE USZKODZEŃ POJAZDÓW POWYPADKOWYCH. Wykonujemy kalkulacje kosztów naprawy w 21 językach, w tym niemieckim, angielskim, holenderskim, polskim, hiszpańskim, włoskim, francuskim, węgierskim, norweskim, słowackim, rosyjskim, rumuńskim itp. Nasze usługi oferujemy na terenie  Niemiec, Polski, Austrii, Szwajcarii, Holandii, Włoch i Czech.Oferujemy Państwu nasze usługi eksperckie od raportów szkód OC, przez kompleksowe raporty szkód po rekonstrukcję wypadków.

Auto powypadkowe

Sieć niezależnych rzeczoznawców samochodowych MOTOEXPERT swoją działalnością obejmuje całe terytorium Niemiec, od lat zajmując się profesjonalną wyceną szkód aut powypadkowych. W związku ze zwiększona liczbą wypadków, jakim ulegają również podróżujący po Niemczech Polacy, coraz częściej wykonują również opinie techniczne dotyczące aut powypadkowych na polskich numerach rejestracyjnych.

Z uwagi na szeroki wachlarz świadczonych usług, rzeczoznawcy samochodowi sieci MOTOEXPERT wykonują min. niezależne (niezwiązane z żadnym Towarzystwem Ubezpieczeniowym – ani polskim ani zagranicznym) opinie techniczne aut powypadkowych uszkodzonych w wyniku wypadku w Niemczech, kosztorysy napraw powypadkowych, które uwzględniają niemieckie stawki roboczogodzin, kalkulacje szkód, a także wyceny wartości aut powypadkowych.

Zlecając wykonanie niezależnej opinii technicznej po wypadku samochodowym na terenie Niemiec, poszkodowany właściciel samochodu na polskich numerach rejestracyjnych może dużo zyskać. Przede wszystkim możliwe jest rozpoczęcie żmudnego procesu likwidacji szkody bezpośrednio po wypadku, jeszcze na terenie Niemiec bez kosztownego, a przede wszystkim czasochłonnego transportowania uszkodzonego samochodu do Polski. Poszkodowani otrzymują akceptowaną przez wszystkie polskie i zagraniczne Towarzystwa Ubezpieczeniowe opinię techniczną dotyczącą powstałych uszkodzeń, która dzięki długoletniemu doświadczeniu pracowników sieci MOTOEXPERT zostanie wykonana w sposób fachowy i będzie zgodna ze stanem faktycznym, ponieważ oględziny uszkodzeń auta powypadkowego są zawsze dokonywane z niezmierną starannością i ukierunkowaniem na dobro klienta.

Warto więc zaoszczędzić czas po wypadku samochodowym na ternie Niemiec i zwrócić się o pomoc do rzeczoznawców samochodowych MOTOEXPERT, dzięki których doświadczeniu i szerokim znajomościom na rynku, można otrzymać potrzebne wsparcie przy likwidacji szkód auta powypadkowego, w razie konieczności pomoc ze strony polskojęzycznego adwokata, a przede wszystkim niezależną, dokładnie wykonaną opinię techniczną uszkodzonego auta powypadkowego, zgodną z niemieckimi standardami i uwzględniającą niemiecki stawki (które są znacznie korzystniejsze od polskich), która stanie się podstawą wypłaty możliwie najwyższego odszkodowania za uszkodzenia auta powypadkowego, które powstały w skutek wypadku na terenie Niemiec.

Niezależni rzeczoznawcy samochodowi sieci MOTOEXPERT to fachowa pomoc i wsparcie dla Polaków poszkodowanych w wypadkach samochodowych na terenie Niemiec w likwidacji szkód aut powypadkowych.

Wpisy

Leasing

Korzystanie z samochodu osobowego w

Transport

Po wypadku samochodowym, który miał

Leasing

Posiadając predyspozycje do tego, żeby

Leasing

Małe i średnie firmy coraz

MOTOEXPERT

MOTOEXPERT – Rzeczoznawcy Samochodowi w

MAPA STRON