SIEĆ MIĘDZYNARODOWYCH RZECZOZNAWCÓW SAMOCHODOWYCH

Blog

Rzeczoznawcy i prawnicy pomogą! Wycena i likwidacja szkód- Niemcy, Austria, Szwajcaria, Polska, UE! SPECJALIZUJEMY SIĘ W OCENIE USZKODZEŃ POJAZDÓW POWYPADKOWYCH. Wykonujemy kalkulacje kosztów naprawy w 21 językach, w tym niemieckim, angielskim, holenderskim, polskim, hiszpańskim, włoskim, francuskim, węgierskim, norweskim, słowackim, rosyjskim, rumuńskim itp. Nasze usługi oferujemy na terenie  Niemiec, Polski, Austrii, Szwajcarii, Holandii, Włoch i Czech.Oferujemy Państwu nasze usługi eksperckie od raportów szkód OC, przez kompleksowe raporty szkód po rekonstrukcję wypadków.

Błędnie wykonana opinia techniczna po wypadkach samochodowych w Niemczech.

Niestety często się zdarza, że opinia techniczna wykonana po wypadku samochodowym w Niemczech nie spełnia naszych oczekiwań a otrzymane odszkodowanie z tytułu ubezpieczenia jest znacznie zaniżone i niezgodne ze stanem faktycznym. Wykonanie niesolidnej, nierzetelnej opinii technicznej może mieć miejsce wówczas, gdy zlecimy wykonanie opinii technicznej uszkodzeń naszego samochodu po wypadku lub kolizji w Niemczech niesolidnemu niemieckiemu ekspertowi. Przyczyną tego mogą być zbyt krótkie, niedokładne i nierzetelnie oględziny uszkodzeń samochodu znacznie odbiegające od stanu faktycznego. Drugim bardzo istotnym powodem wykonania błędnej, nierzetelnej opinii technicznej może być brak porozumienia pomiędzy nami, poszkodowanymi a niemieckim ekspertem dokonującym oględzin naszego samochodu spowodowane nieznajomością języka niemieckiego czy przepisów niemieckiego prawa.

Jak ustrzec się przed taką sytuacją
Aby uniknąć takiej sytuacji, gdy po wypadku lub kolizji drogowej w Niemczech oględzin uszkodzeń naszego samochodu będzie dokonywał niekompetentny rzeczoznawca a co za tym idzie wydana przez niego opina techniczna będzie niezgodna z rzeczywistością, powinniśmy zwrócić się po pomoc do rzeczoznawców samochodowych z firmy MOTOEXPERT.
Rzeczoznawcy samochodowi z firmy MOTOEXPERT oferują poszkodowanym w wypadkach drogowych na terenie Niemiec Polakom pomoc w zakresie wykonania rzetelnej, dokładnej opinii technicznej zgodnej ze stanem faktycznym. Wobec tego możemy mieć gwarancję, ze jeżeli zwrócimy się o wykonanie takiej opinii do rzeczoznawców samochodowych z firmy MOTOEXPERT wykonana przez nich opinia będzie wykonana starannie, dokładnie, zgodnie z faktycznym stanem uszkodzeń samochodu, a wypłacone przez towarzystwo ubezpieczeniowe pieniądze pokryją koszty dokonanych napraw.
Co zrobić gdy wykonano nam błędną opinię techniczną
Jeżeli mamy wrażenie, że zlecony przez nas ekspert wykonał opinię techniczną w sposób niedokładny i niezgodny ze stanem faktycznym możemy wówczas się zwrócić do doświadczonych i rzetelnych rzeczoznawców samochodowych z firmy MOTOEXPERT. Na zlecenie klienta wykonają oni weryfikacje dokonanej wcześniej opinii poprawiając ją lub jeżeli została wykonana całkowicie niezgodnie wykonają nową, poprawną i bez stronniczą. Będziemy mieć wówczas pewność, że dzięki takiej opinii technicznej otrzymamy możliwie najwyższe odszkodowanie.

Wpisy

Leasing

Korzystanie z samochodu osobowego w

Transport

Po wypadku samochodowym, który miał

Leasing

Posiadając predyspozycje do tego, żeby

Leasing

Małe i średnie firmy coraz

MOTOEXPERT

MOTOEXPERT – Rzeczoznawcy Samochodowi w

MAPA STRON