SIEĆ MIĘDZYNARODOWYCH RZECZOZNAWCÓW SAMOCHODOWYCH

Blog

Rzeczoznawcy i prawnicy pomogą! Wycena i likwidacja szkód- Niemcy, Austria, Szwajcaria, Polska, UE! SPECJALIZUJEMY SIĘ W OCENIE USZKODZEŃ POJAZDÓW POWYPADKOWYCH. Wykonujemy kalkulacje kosztów naprawy w 21 językach, w tym niemieckim, angielskim, holenderskim, polskim, hiszpańskim, włoskim, francuskim, węgierskim, norweskim, słowackim, rosyjskim, rumuńskim itp. Nasze usługi oferujemy na terenie  Niemiec, Polski, Austrii, Szwajcarii, Holandii, Włoch i Czech.Oferujemy Państwu nasze usługi eksperckie od raportów szkód OC, przez kompleksowe raporty szkód po rekonstrukcję wypadków.

Wypadek za granicą -zgłoszenie szkody do swojego Towarzystwa Ubezpieczeniowego.

Wypadek za granicą -zgłoszenie szkody do swojego Towarzystwa Ubezpieczeniowego.

Aby zacząć proces likwidacji szkody po wypadku lub kolizji drogowej za granicą ( w Niemczech, Austrii czy Szwajcarii) mamy trzy możliwości. Pierwszą jest, mogłaby się wydawać najlepszą, zgłoszenie powstałej nie z naszej winy szkody do naszego Towarzystwa Ubezpieczeniowego w którym zawarliśmy obowiązkowe ubezpieczenie OC z nadzieją, że jego pracownicy pomogą nam uzyskać należne odszkodowanie za szkody powstałe w wyniku wypadku za granicą. Bardzo często się jednak okazuje, ze nie otrzymujemy tam wystarczającej pomocy lub nasze Towarzystwo Ubezpieczeniowe nie jest w ogóle zainteresowane udzieleniem nam jakiejkolwiek pomocy i odsyła nas do znajdującego się w Polsce reprezentanta zagranicznego Towarzystwa Ubezpieczeniowego sprawcy wypadku.

Zgłoszenie szkody bezpośrednio do reprezentanta Towarzystwa Ubezpieczeniowego sprawcy wypadku za granicą jest drugą możliwością Tu jednak okazuje się najczęściej, ze czeka nas o wiele dłuższy okres oczekiwania na należne odszkodowanie ponieważ reprezentant zagranicznego Towarzystwa Ubezpieczeniowego sprawcy w Polsce tylko reprezentuje jego interesy w danym kraju ale nie podejmuje jakichkolwiek decyzji. Do jego obowiązków należy zebranie informacji oraz  dokumentacji  o wypadku i przekazanie jej w całości do właściwej sobie centrali, której pracownicy po skompletowaniu dokumentów podejmują decyzję i wypłacają należne po wypadku za granicą odszkodowanie.

 W przypadku kiedy zostaliśmy poszkodowani w wyniku wypadku za granicą ( w Niemczech, Austrii czy Szwajcarii) najlepszym rozwiązaniem, aby skrócić maksymalnie czas likwacji szkody i oszczędzić sobie wielu niepotrzebnych stresów, jest trzecia możliwość czyli zwrócenie się po pomoc do rzeczoznawców samochodowych sieci MOTOEXPERT oraz współpracujących z nimi adwokatów. Polskojęzyczni adwokaci pomogą nam zgłosić szkodę bezpośrednio do Towarzystwa Ubezpieczeniowego sprawcy wypadku i będą tam reprezentować nasze interesy co znacznie skróci czas oczekiwania na należne odszkodowanie. Natomiast pracownicy sieci rzeczoznawców samochodowych MOTOEXPERT wykonają nam  niezależną opinię techniczną oraz kosztorys napraw, które staną się podstawą wypłaty możliwe najwyższego należnego nam odszykowania za szkody powstałe w wyniku wypadku w Niemczech, Austrii czy Szwajcarii.

Wpisy

Leasing

Korzystanie z samochodu osobowego w

Transport

Po wypadku samochodowym, który miał

Leasing

Posiadając predyspozycje do tego, żeby

Leasing

Małe i średnie firmy coraz

MOTOEXPERT

MOTOEXPERT – Rzeczoznawcy Samochodowi w

MAPA STRON