SIEĆ MIĘDZYNARODOWYCH RZECZOZNAWCÓW SAMOCHODOWYCH

Blog

Rzeczoznawcy i prawnicy pomogą! Wycena i likwidacja szkód- Niemcy, Austria, Szwajcaria, Polska, UE! SPECJALIZUJEMY SIĘ W OCENIE USZKODZEŃ POJAZDÓW POWYPADKOWYCH. Wykonujemy kalkulacje kosztów naprawy w 21 językach, w tym niemieckim, angielskim, holenderskim, polskim, hiszpańskim, włoskim, francuskim, węgierskim, norweskim, słowackim, rosyjskim, rumuńskim itp. Nasze usługi oferujemy na terenie  Niemiec, Polski, Austrii, Szwajcarii, Holandii, Włoch i Czech.Oferujemy Państwu nasze usługi eksperckie od raportów szkód OC, przez kompleksowe raporty szkód po rekonstrukcję wypadków.

Szkoda AC po wypadku w Polsce

Obywatele Niemiec coraz częściej przebywając w Polsce ulegają różnym zdarzeniom  drogowym (wypadkom, stłuczkom, kolizjom), które następnie są likwidowane z ubezpieczenia AC właściciela samochodu.

Aby wyjść naprzeciw swoim klientom i wesprzeć ich w tak trudnej chwili, sieć rzeczoznawców samochodowych MOTOEXPERT oferuje możliwość wykonania niemieckiej opinii technicznej dla obywateli Niemiec przez polskiego, współpracującego z siecią MOTOEXPERT, polskiego regionalnego rzeczoznawcę. Zostanie ona wykonana w języku niemieckim i zgodnie z niemieckimi przepisami bez konieczności transportowania uszkodzonego samochodu do Niemiec. Pozwoli to na rozpoczęcie likwidacji szkody AC jeszcze w Polsce, bezpośrednio po zdarzeniu. Praktyki stosowane przez sieć rzeczoznawców samochodowych MOTOEXPERT gwarantują wykonie oględzin uszkodzonego samochodu już w ciągu 7 dni od zlecenia. Dobrze wykonana przez pracownika sieci MOTOEXPERT opinia techniczna będzie podstawą do wypłaty odszkodowania z tytułu szkody AC.

Jaki jest koszt takiej opinii i kto go pokrywa?

Koszt wykonania przez pracownika sieci MOTOEXPERT opinii technicznej po szkodzie AC z udziałem obywatela Niemiec w Polsce jest najczęściej natychmiast zwracany osobie poszkodowanej przez jej Towarzystwo Ubezpieczeniowe, ponieważ taka opinia techniczna, wykonana przez MOTOEXPERT, jest najczęściej w pełni akceptowana przez wszystkie niemieckie Towarzystwa Ubezpieczeniowe i poszkodowani bez problemu otrzymują zgodę na wykonanie takiej niezależnej opinii technicznej jeszcze na terenie Polski.

W przypadku, gdy Towarzystwo Ubezpieczeniowe ma jakiekolwiek wątpliwości, czy wykonana przez polskiego rzeczoznawcę z sieci MOTOEXPERT opinia techniczna będzie zgodna z obowiązującym niemieckim prawem, istnieje możliwość, aby sieć MOTOEXPERT poinformowała to Towarzystwo Ubezpieczeniowe o usługach świadczonych przez ową sieć – wówczas poszkodowany na pewno otrzyma zgodę na wykonie takiej opinii technicznej w celu likwidacji szkody AC (autocasco) przez rzeczoznawcę sieci MOTOEXPERT. Stanie się ona podstawą do wypłaty należnego, możliwie najwyższego odszkodowania za powstałą szkodę.

Oferta świadczenia usług przez sieć MOTOEXPERT pomaga osobom poszkodowanym w wypadkach lub kolizjach samochodowych w żmudnym procesie likwidacji powstałych szkód i uzyskaniu możliwie najwyższego odszkodowania, ponieważ wystawiane przez nich opinie techniczne są profesjonalne i zgodne ze stanem faktycznym.

Wpisy

Leasing

Korzystanie z samochodu osobowego w

Transport

Po wypadku samochodowym, który miał

Leasing

Posiadając predyspozycje do tego, żeby

Leasing

Małe i średnie firmy coraz

MOTOEXPERT

MOTOEXPERT – Rzeczoznawcy Samochodowi w

MAPA STRON