SIEĆ MIĘDZYNARODOWYCH RZECZOZNAWCÓW SAMOCHODOWYCH

Blog

Rzeczoznawcy i prawnicy pomogą! Wycena i likwidacja szkód- Niemcy, Austria, Szwajcaria, Polska, UE! SPECJALIZUJEMY SIĘ W OCENIE USZKODZEŃ POJAZDÓW POWYPADKOWYCH. Wykonujemy kalkulacje kosztów naprawy w 21 językach, w tym niemieckim, angielskim, holenderskim, polskim, hiszpańskim, włoskim, francuskim, węgierskim, norweskim, słowackim, rosyjskim, rumuńskim itp. Nasze usługi oferujemy na terenie  Niemiec, Polski, Austrii, Szwajcarii, Holandii, Włoch i Czech.Oferujemy Państwu nasze usługi eksperckie od raportów szkód OC, przez kompleksowe raporty szkód po rekonstrukcję wypadków.

Auta powypadkowe – Niemcy

Z roku na rok rośnie liczba samochodów na polskich numerach rejestracyjnych ulegających wypadkom lub kolizjom samochodowym na terenie Niemiec. Z roku na rok wobec tego rośnie liczba poszkodowanych Polaków korzystających z usług pracowników sieci rzeczoznawców samochodowych MOTOEXPERT.

Niezależni rzeczoznawcy samochodowi sieci MOTOEXPERT zajmują się dokonywaniem oględzin uszkodzonych aut powypadkowych, sporządzaniem niezależnych (niezwiązanych z żadnym Towarzystwem Ubezpieczeniowym) opinii technicznych, wykonywaniem kosztorysów i kalkulacji napraw uszkodzonych na skutek wypadku lub kolizji samochodowych na terenie Niemiec aut oraz doraźną pomocą ich właścicielom w żmudnym procesie likwidacji szkód aut powypadkowych.

Zlecając wykonanie niezależnej opinii technicznej auta powypadkowego pracownikowi sieci MOTOEXPERT można mieć pewność, że powierzyło się auto w dobre ręce, ponieważ są oni uznawani za najlepszych specjalistów w branży dzięki zaangażowaniu w swoją pracę, długoletniemu doświadczeniu oraz licznym kontaktom.

Oddając samochód powypadkowy w ręce pracownika sieci MOTOEXPERT można zyskać przede wszystkim czas, ponieważ oględziny samochodu powypadkowego zostaną wykonane bezpośrednio po zdarzeniu, bez konieczności transportowania uszkodzonego samochodu do Polski, wobec tego cały proces likwidacji szkody zostanie wykonany niezwłocznie po wypadku jeszcze na terenie Niemiec. Standardem i podstawą wypłaty odszkodowania staję się wówczas profesjonalna, wykonana z niezmierną starannością przez rzeczoznawcę samochodowego sieci MOTOEXPERT, uznawana przez polskie Towarzystwa Ubezpieczeniowe, niemiecka opinia techniczna, która jest znacznie korzystniejsza dla Polaków poszkodowanych w wypadkach samochodowych na terenie Niemiec niż wykonana w Polsce przez polskiego rzeczoznawcę.

Warto się wobec tego poważnie zastanowić, czy nie zlecić likwidację szkody uszkodzonego auta powypadkowego rzeczoznawcom sieci MOTOEXPERT. Można w ten sposób wiele zyskać, zaoszczędzić sobie kosztownego i żmudnego transportowania uszkodzonego samochodu powypadkowego do Polski, otrzymać niezależną, zgodną z polskimi standardami, opinię techniczną, która stanie się podstawą otrzymania możliwie najwyższego odszkodowania za uszkodzone w wyniku wypadku lub kolizji samochodowej na terenie Niemiec auto powypadkowe.

Rzeczoznawcy sieci MOTOEXPERT to najlepsi specjaliści, wykonujący swoją pracę rzetelnie i zgodnie z przyjętymi zasadami. Zawsze można im ufać. 

Wpisy

Leasing

Korzystanie z samochodu osobowego w

Transport

Po wypadku samochodowym, który miał

Leasing

Posiadając predyspozycje do tego, żeby

Leasing

Małe i średnie firmy coraz

MOTOEXPERT

MOTOEXPERT – Rzeczoznawcy Samochodowi w

MAPA STRON