SIEĆ MIĘDZYNARODOWYCH RZECZOZNAWCÓW SAMOCHODOWYCH

Blog

Rzeczoznawcy i prawnicy pomogą! Wycena i likwidacja szkód- Niemcy, Austria, Szwajcaria, Polska, UE! SPECJALIZUJEMY SIĘ W OCENIE USZKODZEŃ POJAZDÓW POWYPADKOWYCH. Wykonujemy kalkulacje kosztów naprawy w 21 językach, w tym niemieckim, angielskim, holenderskim, polskim, hiszpańskim, włoskim, francuskim, węgierskim, norweskim, słowackim, rosyjskim, rumuńskim itp. Nasze usługi oferujemy na terenie  Niemiec, Polski, Austrii, Szwajcarii, Holandii, Włoch i Czech.Oferujemy Państwu nasze usługi eksperckie od raportów szkód OC, przez kompleksowe raporty szkód po rekonstrukcję wypadków.

Szkoda AC –autocasco po wypadku w Niemczech

Szkoda AC –autocasco po wypadku w Niemczech

Często się zdarza że na niemieckich drogach w wypadkach lub kolizjach samochodowych zostają poszkodowani obywatele polski i powstałą w wyniku takiego likwidują z ubezpieczenia AC (autocasco)

W likwidowaniu powstałych na terenie Niemiec szkód autocasco poszkodowanym obywatelom Polski pomaga działająca na terenie całych Niemiec sieć rzeczoznawców   samochodowych MOTOEXPERT. Wykonują oni opinię techniczną uszkodzonych samochodów dla szkód autocasco w języku polskim i zgodnie z polskim prawem. Nie ma wobec tego transportowania uszkodzonego samochodu do Polski i dopiero w wykonywania w kraju opinii technicznej, proces likwidacji szkody AC (autocasco) można rozpocząć niezwłocznie, po zleceniu wykonania opinii technicznej rzeczoznawcy samochodowemu MOTOEXPERT. Zgodnie z wewnętrzną procedurą sieci MOTOEXPERT do oględzin  uszkodzonego samochodu po szkodzie AC (autocasco)  i wystawieniu opinii technicznej musi dojść w ciągu 7 dni od momentu zgłoszenia. Obywatele polscy, zlecając wykonanie opinii technicznej po szkodzie AC (autocasco) rzeczoznawcy samochodowemu MOTOEXPRT będą mieć pewność że żądana opinia techniczna będzie wykonana w sposób fachowy, zgodny z polskimi standardami oraz w języku polskim i stanie się ona podstawą do wypłaty należnego odszkodowania.

Aby poszkodowany w wypadku Polak mógł otrzymać z Towarzystwa Ubezpieczeniowego zwrot poniesionych kosztów na wykonanie opinii technicznej po szkodzie AC w Niemczech musi uzyskać ze strony swojego ubezpieczyciela zgodę na wykonie takiej właśnie opinii technicznej przez pracownika sieci MOTOEXPERT. W większości przypadków nie ma problemów z uzyskaniem takiej zgody ponieważ polskie Towarzystwa Ubezpieczeniowe chętnie współpracują z siecią rzeczoznawców samochodowych MOTOEXPERT. W przypadku wątpliwości ze strony Towarzystwa Ubezpieczeniowego istnieje możliwość poinformowania go o usługach świadczonych przez MOTOEXPERT.

 Obustronna współpraca sieci rzeczoznawców samochodowych MOTOEXPERT z polskimi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi przynosi obu stronom, a przeze wszystkim poszkodowanym w wypadkach na terenie Niemiec Polakom, duże korzyści: przyśpiesza czas likwidacji szkody AC (autocasco) bez konieczności przewożenia uszkodzonego samochodu do Polski, daje możliwość otrzymania w możliwe najszybszym czasie należnego odszkodowania po szkodzie AC (autocasco)

 

Wpisy

Leasing

Korzystanie z samochodu osobowego w

Transport

Po wypadku samochodowym, który miał

Leasing

Posiadając predyspozycje do tego, żeby

Leasing

Małe i średnie firmy coraz

MOTOEXPERT

MOTOEXPERT – Rzeczoznawcy Samochodowi w

MAPA STRON