SIEĆ MIĘDZYNARODOWYCH RZECZOZNAWCÓW SAMOCHODOWYCH

Blog

Rzeczoznawcy i prawnicy pomogą! Wycena i likwidacja szkód- Niemcy, Austria, Szwajcaria, Polska, UE! SPECJALIZUJEMY SIĘ W OCENIE USZKODZEŃ POJAZDÓW POWYPADKOWYCH. Wykonujemy kalkulacje kosztów naprawy w 21 językach, w tym niemieckim, angielskim, holenderskim, polskim, hiszpańskim, włoskim, francuskim, węgierskim, norweskim, słowackim, rosyjskim, rumuńskim itp. Nasze usługi oferujemy na terenie  Niemiec, Polski, Austrii, Szwajcarii, Holandii, Włoch i Czech.Oferujemy Państwu nasze usługi eksperckie od raportów szkód OC, przez kompleksowe raporty szkód po rekonstrukcję wypadków.

Polski czy niemiecki warsztat samochodowy po wypadku na terenie Niemiec

Większość z nas z góry zakłada, że niemiecki warsztat naprawczy, czy blacharsko-lakierniczy będzie najlepszym miejscem, aby oddać tam uszkodzony w wyniku wypadku lub kolizji samochodowej pojazd. Niestety nawet niemieckie warsztaty okazują się czasami zawodne, a pracujący w nich fachowcy nierzetelni. Problem pojawia się, gdy odbierzemy taki naprawiony samochód bez jego dokładnego sprawdzenia i dopiero po jakimś czasie, najczęściej po powrocie do Polski, dostrzegamy błędy w wykonanej usłudze. Najczęściej jest wówczas za późno, aby udowodnić pracownikom tego nierzetelnego warsztatu błąd w sztuce, więc aby uzyskać odszkodowanie pozostaje nam wówczas jedynie dochodzenie swoich praw na drodze sądowej, a jest to niezmiernie trudne i kosztowne.

Przed oddaniem do naprawy uszkodzonego w trakcie wypadku na terenie Niemiec samochodu powinniśmy się więc dobrze zastanowić, jaki warsztat wybrać, czy na pewno powinien być to warsztat niemiecki, czy jednak nie powinniśmy zaufać polskim fachowcom w swojej branży i  to im powierzyć naprawę.

Specjalista z dziedziny likwidacji szkód powypadkowych, sieć rzeczoznawców samochodowych MOTOEXPERT radzi nam, że aby zaoszczędzić sobie przykrości, powinniśmy zaufać polskim specjalistom i oddać nasz samochód do warsztatu znajdującego się w naszym rejonie zamieszkania.

Aby ułatwić nam odnalezienie renomowanego i godnego zaufania warsztatu, sieć rzeczoznawców samochodowych MOTOEXPERT w ramach programu „perfekcyjny warsztat” zweryfikowała 520 polskich warsztatów i sieci dilerskich. Wysokie wymagania jakie zostały im postawione spełniły tylko 82 z nich. Na dowód wysokiego poziomu świadczonych usług oraz obsługi klient otrzymały one certyfikat MOTOEXPERTU.

Otrzymane certyfikaty świadczą o tym, że oprócz posiadania wykwalifikowanych, doskonałych pracowników warsztaty te oferują swoim klientom 5-letnią gwarancję na świadczone usługi oraz szereg innych udogodnień w tym możliwość korzystania, na czas naprawy uszkodzonego samochodu, z auta zastępczego. Dodatkowo ważne jest to, iż rozliczają się one w formie bezgotówkowej bezpośrednio z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi polskimi, niemieckimi, szwajcarskimi czy austriackimi.

Aby uzyskać informację o wyróżnionych polskich warsztatach powinniśmy zwrócić się z zapytaniem do pracowników sieci MOTOEXPERT pisząc na adres e-mail info@MOTOEXPERT.com.pl

Wpisy

Leasing

Korzystanie z samochodu osobowego w

Transport

Po wypadku samochodowym, który miał

Leasing

Posiadając predyspozycje do tego, żeby

Leasing

Małe i średnie firmy coraz

MOTOEXPERT

MOTOEXPERT – Rzeczoznawcy Samochodowi w

MAPA STRON