SIEĆ MIĘDZYNARODOWYCH RZECZOZNAWCÓW SAMOCHODOWYCH

Blog

Rzeczoznawcy i prawnicy pomogą! Wycena i likwidacja szkód- Niemcy, Austria, Szwajcaria, Polska, UE! SPECJALIZUJEMY SIĘ W OCENIE USZKODZEŃ POJAZDÓW POWYPADKOWYCH. Wykonujemy kalkulacje kosztów naprawy w 21 językach, w tym niemieckim, angielskim, holenderskim, polskim, hiszpańskim, włoskim, francuskim, węgierskim, norweskim, słowackim, rosyjskim, rumuńskim itp. Nasze usługi oferujemy na terenie  Niemiec, Polski, Austrii, Szwajcarii, Holandii, Włoch i Czech.Oferujemy Państwu nasze usługi eksperckie od raportów szkód OC, przez kompleksowe raporty szkód po rekonstrukcję wypadków.

Polski, czy niemiecki warsztat samochodowy po wypadku na terenie Niemiec

W sytuacji, kiedy ktoś zostaje poszkodowany nie z własnej winy w wypadku na terenie Niemiec, ma prawo wybrać warsztat, w jakim dokona naprawy powstałych w skutek zdarzenia uszkodzeń. W tej kwestii większość Polaków z góry zakłada, że powinien to być niemiecki warsztat samochodowy, gdyż niemieccy specjaliści w tej branży słyną jako dobrzy fachowcy.

 

Niestety, zlecając dokonanie naprawy mechanikom, o których pracy i doświadczeniu nic bliżej nie wiemy, może okazać się, że wykonali oni swoją pracę w sposób mało profesjonalny. Większość poszkodowanych orientuje się jednak zbyt późno, często już po powrocie z Niemiec do Polski. W tej sytuacji najczęściej niemożliwe już jest udowodnienie niefachowemu pracownikowi niemieckiego warsztatu samochodowego błędu w sztuce. Wówczas pozostaje tylko dochodzenie swoich praw na drodze sądowej (co jest niezwykle kosztowne i czasochłonne).

Pracownicy sieci rzeczoznawców samochodowych MOTOEXPERT proponują poszkodowanym, w wyniku wypadku na terenie Niemiec, Polakom, aby powypadkowych napraw uszkodzonych samochodów dokonywać jednak w Polsce. Aby pomóc swoim klientom w wyborze właściwego polskiego warsztatu samochodowego (czy też blacharsko -lakierniczego) pracownicy sieci rzeczoznawców samochodowych MOTOEXPERT w ramach programu „Perfekcyjny warsztat” sprawdzili ponad 520 znajdujących się na terenie całej Polski warsztatów i sieci dilerskich. Aby zweryfikować ich profesjonalizm i kompetencje, narzucili im wysokie wymagania, które spełniły niestety tylko 82 z nich. Na dowód świadczenia wysokiej jakości usług, wystawiania na nie pięcioletniej gwarancji (również na usługi lakiernicze), oferowania swoim klientom na czas naprawy uszkodzonego samochodu możliwości korzystania z samochodu zastępczego i rozliczania się z poszkodowanymi w formie bezgotówkowej, warsztaty te otrzymały certyfikaty MOTOEXPERT i są godne polecenia na terenie Polski.

Aby uzyskać informację o adresach certyfikowanych przez MOTOEXPERT warsztatów znajdujących się w rejonie zamieszkania poszkodowanego właściciela samochodu, należy zwrócić się z zapytaniem do polskojęzycznych pracowników sieci MOTOEXPERT pisząc na adres e-mail info@MOTOEXPERT.com.pl lub skontaktować się telefoniczne, dzwoniąc pod numer telefonu +48 32 746 0777.

Wpisy

Leasing

Korzystanie z samochodu osobowego w

Transport

Po wypadku samochodowym, który miał

Leasing

Posiadając predyspozycje do tego, żeby

Leasing

Małe i średnie firmy coraz

MOTOEXPERT

MOTOEXPERT – Rzeczoznawcy Samochodowi w

MAPA STRON