SIEĆ MIĘDZYNARODOWYCH RZECZOZNAWCÓW SAMOCHODOWYCH

Blog

Rzeczoznawcy i prawnicy pomogą! Wycena i likwidacja szkód- Niemcy, Austria, Szwajcaria, Polska, UE! SPECJALIZUJEMY SIĘ W OCENIE USZKODZEŃ POJAZDÓW POWYPADKOWYCH. Wykonujemy kalkulacje kosztów naprawy w 21 językach, w tym niemieckim, angielskim, holenderskim, polskim, hiszpańskim, włoskim, francuskim, węgierskim, norweskim, słowackim, rosyjskim, rumuńskim itp. Nasze usługi oferujemy na terenie  Niemiec, Polski, Austrii, Szwajcarii, Holandii, Włoch i Czech.Oferujemy Państwu nasze usługi eksperckie od raportów szkód OC, przez kompleksowe raporty szkód po rekonstrukcję wypadków.

MOTOEXPERT

MOTOEXPERT – Rzeczoznawcy Samochodowi w Niemczech, AUSTRIA, SZWAJCARIA i krajach UE

MOTOEXPERT to sieć  rzeczoznawców techniki samochodowej, ktora oferuje swoje usługi w zakresie techniki motoryzacyjnej i ruchu drogowego na terenie Polski, Niemczech, Szwajcarii i na terenie krajów Unii Europejskiej.

Swoja dzialalnosc MOTOEXRERT – Sieć Rzeczoznawców  Samochodowych – opiera glowie na wiedzy z zakresu techniki samochodowej i wieloletnim doswiadczeniu wysokiej klasy polskich, niemieckich i zagranicznych  rzeczoznawcow samochodowych. Prezencja oraz kompetencje rzeczoznawcow samochodowych w Polsce i w Niemczech i UE zapewniaja rzetelnosc uslug i wysokiej jakosci prace wedlug najwyzszych europejskich standardow. Nasza wiedza i profesjonalizm niemieckich, polskich i zagranicznych rzeczoznawcow moze niewatpliwie pomoc Panstwu w zakresie spraw dotyczacych szkod komunikacyjnych w Polsce, Niemieczech i Unii Europejskiej.

PARTNERSCY RZECZOZNAWCY SAMOCHODOWI W POLSCE i Unii Europejskiej

Członkami sieci MOTOEXPERT  są rzeczoznawcy samochodowi, bedycy członkami Stowarzyszenia Miedzynarodowych Rzeczoznawców Techniki Samochodowej MOTOEXPERT.

Rzeczoznawcy ci są nie tylko biegłymi sądowymi z długoletnim doświadczeniem zawodowym, stale podwyższającymi swoje kwalifikacje. Fachowość naszych rzeczoznawców została wielokrotnie potwierdzona certyfikatami .

Wpisy

Leasing

Korzystanie z samochodu osobowego w

Transport

Po wypadku samochodowym, który miał

Leasing

Posiadając predyspozycje do tego, żeby

Leasing

Małe i średnie firmy coraz

MOTOEXPERT

MOTOEXPERT – Rzeczoznawcy Samochodowi w

MAPA STRON