SIEĆ MIĘDZYNARODOWYCH RZECZOZNAWCÓW SAMOCHODOWYCH

Blog

Rzeczoznawcy i prawnicy pomogą! Wycena i likwidacja szkód- Niemcy, Austria, Szwajcaria, Polska, UE! SPECJALIZUJEMY SIĘ W OCENIE USZKODZEŃ POJAZDÓW POWYPADKOWYCH. Wykonujemy kalkulacje kosztów naprawy w 21 językach, w tym niemieckim, angielskim, holenderskim, polskim, hiszpańskim, włoskim, francuskim, węgierskim, norweskim, słowackim, rosyjskim, rumuńskim itp. Nasze usługi oferujemy na terenie  Niemiec, Polski, Austrii, Szwajcarii, Holandii, Włoch i Czech.Oferujemy Państwu nasze usługi eksperckie od raportów szkód OC, przez kompleksowe raporty szkód po rekonstrukcję wypadków.

Koszt niemieckiej opinii technicznej

Koszt niemieckiej opinii technicznej

Jeżeli ulegniemy wypadkowi lub kolizji samochodowej na terenie Niemiec powinniśmy się zastanowić w jaki sposób rozpoczniemy likwidacje powstałe szkody. Jedną z opcji jest transport uszkodzonego samochodu do Polski, co jest niezmiernie  kosztowne i zajmuje sporo czasu  czy rozpoczęcie likwidacji powstałej po wypadku lub kolizji samochodowej szkody jeszcze na terenie Niemiec.  Jeżeli zdecydujemy się na ta drugą opcję musimy zlecić wykonanie opinii technicznej niemieckiemu rzeczoznawcy. 

Należy pamiętać o tym, ze koszt opinii technicznej wykonanej przez niemieckiego eksperta będzie o wiele wyższy niż koszt takiej opinii wykonanej przez jego polskiego odpowiednika, który jednak będzie przedstawicielem Towarzystwa Ubezpieczeniowego więc nie będzie bezstronny wobec tego może się okazać, ze wykonując opinię techniczna kierował się dobrem swojego pracodawcy a nie ja powinien dobrem klienta czyli naszym.

Na wyższy koszt opinii technicznej będą się składać przede wszystkich wyższe niż w Polsce stawki roboczogodzin.

Jeżeli zdecydujemy się na likwidację szkody powstałej w skutek wypadku lub kolizji samochodowej w Niemczech bezpośrednio po wypadku powinniśmy zlecić wykonane opinii technicznej niezależnemu rzeczoznawcy samochodowemu sieci MOTOEXPERT. W wyższy koszt opinii technicznej wykonanej przez pracownika sieci MOTOEXPERT będzie składało  się jego zaangażowanie w pracę poparte długoletnim doświadczeniem, dokładność wykonywanej pracy oraz wparcie jakie możemy od niego uzyskać.  Decydując się jednak na takie rozwiązanie możemy dużo zyskać ponieważ wykonana przez niego opinia techniczna będzie bezstronna, wykona z niezwykłą dokładnością wobec tego stanie podstawą wypłaty możliwie najwyższego odszykowania za poniesione w skutek wypadku lub kolizji samochodowej na terenie Niemiec starty.  Otrzymanie możliwe najwyższego odszkodowania da nam pewność, ze pokryje ono wszystkie koszty napraw powstałych w skutek wypadku samochodowego lub kolizji uszkodzeń.

Powinniśmy pamiętać również o tym, że zlecając wykonie opinii technicznej niezależnemu rzeczoznawcy samochodowemu sieci MOTOEXPERT nie poniesiemy żadnych dodatkowych kosztów ponieważ całkowity koszt wykonania opinii technicznej, po podpisaniu przez nas cesji wierzytelności  zostanie pokryty  z polisy ubezpieczeniowej sprawcy wypadku. 

Wpisy

Leasing

Korzystanie z samochodu osobowego w

Transport

Po wypadku samochodowym, który miał

Leasing

Posiadając predyspozycje do tego, żeby

Leasing

Małe i średnie firmy coraz

MOTOEXPERT

MOTOEXPERT – Rzeczoznawcy Samochodowi w

MAPA STRON