SIEĆ MIĘDZYNARODOWYCH RZECZOZNAWCÓW SAMOCHODOWYCH

Blog

Rzeczoznawcy i prawnicy pomogą! Wycena i likwidacja szkód- Niemcy, Austria, Szwajcaria, Polska, UE! SPECJALIZUJEMY SIĘ W OCENIE USZKODZEŃ POJAZDÓW POWYPADKOWYCH. Wykonujemy kalkulacje kosztów naprawy w 21 językach, w tym niemieckim, angielskim, holenderskim, polskim, hiszpańskim, włoskim, francuskim, węgierskim, norweskim, słowackim, rosyjskim, rumuńskim itp. Nasze usługi oferujemy na terenie  Niemiec, Polski, Austrii, Szwajcarii, Holandii, Włoch i Czech.Oferujemy Państwu nasze usługi eksperckie od raportów szkód OC, przez kompleksowe raporty szkód po rekonstrukcję wypadków.

Kalkulacja szkód po wypadku samochodowym na terenie Niemiec

Kalkulacja szkód powstałych w wyniku wypadku na terenie Niemiec jest pierwszym etapem, który rozpoczyna proces naprawy uszkodzonego nie z naszej winy samochodu. Właściwe dokonanie kalkulacji szkód jest niezmiernie ważne, ponieważ staje się podstawą do wypłaty odszkodowania za uszkodzenia samochodu powstałe w wyniku wypadku lub kolizji samochodowej. Niewielu naszych obywateli zdaje sobie sprawę z faktu, że kalkulację szkód możemy wykonać bezpośrednio po wypadku jeszcze na terenie Niemiec bez konieczności transportowania uszkodzonego samochodu do Polski. Może to znacznie skrócić czas naprawy auta, a poza tym pozwoli uniknąć kalkulacji szkód w Polsce dokonanej przez przedstawiciela polskiego towarzystwa ubezpieczeniowego, co nie daje mam gwarancji bezstronnej kalkulacji naszej szkody.

Kalkulacja szkód bezpośrednio po wypadku lub kolizji drogowej jeszcze na terenie Niemiec jest korzystniejsza dla naszych obywateli, ponieważ jest wykonana wg stawek niemieckich.

Do kogo możemy się zwrócić o dokonanie kalkulacji szkód bezpośrednio po wypadku na terenie Niemiec?

Jeżeli zdarzy nam się wypadek na terenie Niemiec, w którym nasz samochód zostanie uszkodzony, możemy zlecić wykonanie kalkulacji szkód działającym na terenie całych Niemiec rzeczoznawcom samochodowym sieci MOTOEXPERT. Rzeczoznawcy samochodowi sieci MOTOEXPERT z siedzibą główną w Norymberdze kalkulacją szkód zajmują się od wielu lat. Dzięki pracy polskojęzycznych ekspertów coraz częściej dokonują też kalkulacji szkód samochodów obywateli naszego kraju, którzy ulegają wypadkom lub kolizjom samochodowym przebywając na terenie Niemiec. Dokonywane przez rzeczoznawców samochodowych sieci MOTOEXPERT kalkulacje szkód są dokładne, zawierają wszystkie możliwe elementy, a co najważniejsze są beztronne, ponieważ eksperci sieci MOTOEXPERT nie są związani z żadnym towarzystwem ubezpieczeniowym.

Jeżeli ulegniemy nie z naszej winy wypadkowi lub kolizji samochodowej i zlecimy wykonanie kalkulacji szkód ekspertowi sieci MOTOEXPERT, mamy gwarancję, że uzyskamy fachową pomoc polskojęzycznego rzeczoznawcy, a dokonana przez niego kalkulacja będzie dokładna, a co najważniejsze będzie bezstronna. Zaoszczędzimy też czas związany z transportem uszkodzonego samochodu do Polski, a otrzymane na podstawie kalkulacji szkód odszkodowanie będzie możliwie najwyższe.

Wpisy

Leasing

Korzystanie z samochodu osobowego w

Transport

Po wypadku samochodowym, który miał

Leasing

Posiadając predyspozycje do tego, żeby

Leasing

Małe i średnie firmy coraz

MOTOEXPERT

MOTOEXPERT – Rzeczoznawcy Samochodowi w

MAPA STRON